Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok,hölgye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok,hölgyek akik ide kényszerültek alkalmi partnert keresni"egyéb okokból" kifolyólag?

Figyelt kérdés
Kort írjatok,de az okokra lennék kíváncsi elődlegesen.

2020. okt. 8. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Kellett a pénz sulira. Mivel már vége, így privátot nem kérek!
2020. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Tinder vagy bármilyen más társkereső sokkal jobb platform ennél. Minek keresne bárki itt partnert? N
2020. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert ő csúnya és nem tud csajozni a tinderen. Itt meg bújkálhat...
2020. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Én már ismerkedtem meg itt férfival. Találkoztunk is de nem volt semmi.
2020. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Itt alkalmi partnert keresni, viccelsz? :D Ennél bármelyik netes társkereső százszor jobb - bár ott is képkunyeráló recskahuszárok, meg selejtes pasik teszik ki a jelentkezők 99%-át. Aki alkalmit keres az elmegy bulizni, vagy bárhol talál, vagy lemegy egy swingerbe (nőknek ingyenes) ahol 100% kamumentesen konyhakészen válogathat a pasikból.
2020. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem kényszerültem, csak itt is volt, hogy tali lett belőle és egyéb is :)
2020. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem itt, de véletlenül összehozott a sors egy gyönyörű hölggyel, akinél az "egyéb ok" az, hogy otthon keveset kap :)
2020. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!