Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a feminista nők véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a feminista nők véleménye erről a szexualitásból akadó problémára?

Figyelt kérdés

Gimiben megfogta egy csaj csak úgy a seggemet élvezetből. Nekem nem volt a helyzet kellemetlen, mert végül is szép lány. Viszont lehetett volna akár kellemetlen is. Senkit se zavart a dolog, pedig voltak ott. Hogyha fiú csinálná ezt lánnyal, azonnal erőszakoló rohadék lenne, ha lány csinálja, nem érdekel senkit. Még hogy elvannak nyomva a lányok. Ha pasi csinálná ezt, lassan szét is vernék érte, ha nő, semmi.


Semmilyen személyeskedést nem kérek. A kérdésem nem kamu és nem is provokálás.



2020. okt. 8. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez van. Sajnos. Pedig ugyanúgy feljelenthetnéd.
2020. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Egy fiú testi ereje általában jelentősebb, mint egy lányé.

És bár nők is szoktak erőszakoskodni, általánosabb, hogy a nőket verik, alázzák, erőszakolják meg. Mivel egy 40 kilós nőnek gyakorlatilag esélye sincs egy 90 kilós férfival szemben, ezért jogos, ha szexuális zaklatás ügyében a férfi ellen fordul, ha számára kellemetlen a szituáció.

Csak a történelmet nézd meg, hogy mi volt a nő szerepe, és milyen kegyetlenül bántak velük. Teljesen jogos az, hogy manapság már a jog mellettük áll.

Nem mellesleg a pasiknak inkább tetszik, ha egy nő játékosan, vagy közeledő szándékkal megérinti. Feljelenthetsz ilyen esetben valakit, iskolában, munkaügyön, rendőrségen, de arra számíts, hogy elég sok lesz a szánakozó mosoly, miközben veszik fel a vallomásod.

2020. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Abban egyetértek veled, hogy ugyanúgy kéne működjön fordítva is, de a társadalom nem kezeli ezt egyenlően.

Viszont ebben abban az is benne van, hogy a férfiakat nem zavarja annyira ha nők hozzájuk nyúlnak, fordítva viszont megalázó, és undorító érzés tud lenni.

2020. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Csak a történelmet nézd meg, hogy mi volt a nő szerepe, és milyen kegyetlenül bántak velük. Teljesen jogos az, hogy manapság már a jog mellettük áll."


Értem, tehát ha a nőket elnyomták régen, akkor ma legyen az a mentalitás, hogy a nő előbb fogdoshasson egy férfit ugye? Én is tudom, hogy melyik nem az erősebb, csakhogy ebben a szituációban nincs fizikai erőpróba. Nekem pont nem volt probléma, viszont lehetett volna az is. Viszont az a mentalitás amit a kettes ír, hogy a fiúk erősebbek és régen elnyomták a nőket= ma az a normális, ha a fiúkat lehet fogdosni, eléggé problémás. Ugyanis még ha engem nem is zavart a dolog, én nem nyomtam el 100 éve semmilyen nőt, akkor most engem ezért lehet taperolni?


Viszont a kettes szó szerint azt írta, hogy a jog a nők mellett áll. Akkor ez most micsoda? Egyenlőség ez, kettes?

2020. okt. 8. 22:06
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ne törődj a #2-essel. Szellemileg alultáplált.
2020. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Viszont elég sokan vannak szerintem az ő álláspontján. Tőlük kérdezem, ha régen a nőket elnyomták, akkor ma a férfiakkal tegyék ugyanezt?
2020. okt. 8. 22:20
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem arról van szó hogy el kell nyomni a férfiakat. De mutass már egy pasit akiben életre szóló lelki sebeket okozott egy nő ilyen módon történő szexuális közeledése. Mutass egyet akinek ez valóban megalázó. Aki emiatt egy szexuális/használati tárgynak érzi magát. Aki nem tudja magát megvédeni (erre vonatkozott a kettes által írt testi erő), és "el kell viselnie".

Nem arról van szó hogy a nő és a férfi ne legyen egyenrangú. Nem támogatom sem a férfi szexizmust sem a feminácizmust. Egyenlőséget akarok és abban hiszek. Igen, feminista vagyok. De attól függetlenül hogy a két nemet egyenlő RANGÚ, még nem ugyanaz. Attól, hogy egy női mérnök ugyanannyit keres mint férfitársai, vagy hogy nem utasítja el a HR-es mert "úgyis 2 éven belül szülni fog", attól ő még nő, és más mint a férfi. Igenis vannak nemek közötti különbségek, és ezek megvannak a szexualitásban is. Egy fenék megfogás nem ugyanaz egy nőnek mint egy férfinek. Ugyanis a pasik máshogy élik meg a szexualitásukat, mástól érzik magukat rosszul, más igényeik vannak, és más gyenge pontjaik amik tényleg fájnak nekik. Lehet hogy nem azzal bántod meg hogy megfogod a fenekét, hanem azzal ha mondjuk beletiporsz a férfiasságába pl péniszmérettel kapcsolatban. A két nem közötti alapvető különbségek nem egyenlőtlenségek. Attól hogy nem háborodunk fel hogy valaki megfogta a segged, még nem vagy elnyomva.

2020. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Igazából szerintem azért van így, mert a lányok játékból csinálják (legalábbis én a páromnak, mert olyan jó, de nyilván nem teljes erőmből), nem szexuális indíttatásból.


Meg a férfiak főbb ilyesmi testrésze a pénisze, a nőknek a fenék és mell.


Meg nincs akkora ereje egy nőnek (legtöbb esetben), plusz, a férfi erősebb.


Meg a lányok általában nem random embernek csinálják, nekem fogták már meg csak a járdán menet is, mikor elsétáltam mellette :).



De nyilván volt srác, akit nagyon rosszul érintett, szóval ja. Ez is a férfin múlik.

2020. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Okés akkor most képzeljük el hogy a 60 éves 90 kg-s főnöknőd behív az irodájába és elkezdi taperolni a nadrágodat s közli vagy most azonnal megdugod vagy ki vagy rúgva. Egyből megértenéd és nem lenne olyan őszinte a mosolyod ugyi?

Eltérőek a nemi szerepek, társadalmi normál. Viszont nem is az az életszerű hogy csinos csajok taperolnak, hanem hogy olyan figurák molesztálják a nőket (persze csak amikor egyedül vannak és nincs mellettük férfi) akiktől nem akarják hogy hozzájuk érjen ld. a fenti hasonlatot. Szóval nem kell itt feminizmust kiabálni, arról van szó hogy alapvető viselkedési norma hogy nem zaklatjuk azt aki nem akarja hogy hozzáérjünk ennyike.

2020. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Igazából szerintem azért van így, mert a lányok játékból csinálják (legalábbis én a páromnak, mert olyan jó, de nyilván nem teljes erőmből), nem szexuális indíttatásból."


Ne haragudj, mi osztálytársak voltunk, nem szerelmesek.


ráadásul nem is voltunk olyan jóban, hogy ez baráti seggpacsi lehessen.


no private. Van valami abban amit írsz. Viszont sokszor a nőket se olyan dolog éri, ami életre szóló lelki trauma. Most mondjuk az odafütyülésre gondolok. Az szerintem 99% sose lesz életre szóló trauma, ahogy egy seggrepacsi se. Van különbség az erőszak, meg az egyszeri molesztálás között, még molesztálás és molesztálás közt is. Abban igazad van, hogy nem vagyunk nők, ők meg nem pasik. Viszont ez kicsit ilyen belemagyarázás, a lényeg az az, hogy a nőnek többet engednek meg, azt pedig hagyjuk az "áldozatokra", hogy nekik ez fáj e. Utolsó, hozzám pont olyan nő ért, akitől nem akartam, zavar ez más nőket? Nem. Ennyike.

2020. okt. 9. 01:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!