Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a feminista nők véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a feminista nők véleménye erről a szexualitásból akadó problémára?

Figyelt kérdés

Gimiben megfogta egy csaj csak úgy a seggemet élvezetből. Nekem nem volt a helyzet kellemetlen, mert végül is szép lány. Viszont lehetett volna akár kellemetlen is. Senkit se zavart a dolog, pedig voltak ott. Hogyha fiú csinálná ezt lánnyal, azonnal erőszakoló rohadék lenne, ha lány csinálja, nem érdekel senkit. Még hogy elvannak nyomva a lányok. Ha pasi csinálná ezt, lassan szét is vernék érte, ha nő, semmi.


Semmilyen személyeskedést nem kérek. A kérdésem nem kamu és nem is provokálás.



2020. okt. 8. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hármas válaszoló vagyok ismét. Persze, hogy nekem nem válaszoltál :-)

A férfiakat sem zavarta, ami régen velünk történt, nekünk kellett kivívnunk a jogainkat és a bánásmódot. Neked is ezt javaslom. Kezdj mozgalomba, én feminista vagyok, melletted állok. De nem fogok mozgalmat indítani az érdekedben, és tudod, miért? Mert hiába teszed itt az agyad, hogy a nők így úgy. A nők 90%-a nem tapperol férfiakat és egyet ért veled, hogy fordítva sem ildomos.


Tudod, kik röhögnének ki? A férfiak. Még mindig a férfiak azok, akik ezt a dolgot másképp értékelik és nem erőfitogtatás és szexuális zaklatást éreznek ki ebből. A pasik azok, akik itt azon siránkoznak, hogy attól is boldognak kéne lennem ha egy építő munkás utánam füttyög, vagy egy tuskó a diszkóban megfogja a fenekemet. Mert hogy ő ennyire sem érdekli a másik nemet.

A férfiak röhögnék ki hangosan azt a férfit aki arra panaszkodik hogy 16 évesen a dögös harmincas tanárnője megsimogatta a fenekét, mert ez az egyik első számú szexuális fantáziájuk és simán homokosnak tartanák azt a pasit aki erre panaszkodik. Szerintem igazad van, de a férfiak szerint nincs igazad, őket győzd meg és ne a feministákat szidd. Mi azért nem állunk ki melletted, mert ti, férfiak sem álltok ki magatokért. Vicces és szomorú, hogy a meleg férfiaknak, a transzexuális férfiaknak és a szexuális tárgyként kezelt férfiaknak is a férfiak ellen kell kiállnia, nem csak a nőknek. Ezen majd egyszer gondolkozz el.

2020. okt. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

én férfiként is azt mondom, hogy nem egy kategória

én is csak röhögtem, amikor egy csaj ismeretlenül rányúlt a seggemre, mert végül is mit tud nekem ártani

de ha egy kétszáz kilós börtönb.zi csinálta volna ugyanezt, aligha találtam volna viccesnek, ellenben fostam volna mint állat

de azt sem tartom okésnak, hogyha valaki férfi kikéri magának, hogy neki kellemetlen volt a nő tolakodó közeledése, akkor kiröhögik

2020. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanúgy szexuális zaklatás, nem elfogadható.
2020. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Szerintem igazad van, de a férfiak szerint nincs igazad, őket győzd meg és ne a feministákat szidd."


Félreértettél hármas. Az én lelkivilágomat a seggem taperolása nem teszi tönkre. Nem akarok mozgalmat, a véleményetek érdekelt. Tizenkettes, engem sem zavart a dolog, viszont ha zavart volna, akkor se érdekelt volna senkit. Ebben az a szomorú, hogyha zavart volna, se érdekelt volna senkit. Így persze más kérdés, mert tőle nem zavart, viszont van akitől zavart volna.

2020. okt. 9. 22:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!