Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak akkor áll fel a péló az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor áll fel a péló az ágyban, ha tetszik nektek a lány? (Kis sztori lent)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a fiú megcsalja a szerelmét, mert ezzel szeretné megbüntetni. A fiú lefekszik egy régről ismert lánybarátnőjével. A fiú elmondása szerint csak a szerelmére gondolt végig, ezért állt fel a szerszáma a lánybarátnőjénél. Ez mennyire hiteles valójában vagy csak hazugság?

Nem, már nincsenek együtt a társak, ha ezt kérdeznétek.



2020. okt. 9. 03:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Hatalmas kamu😀

Ha egy számomra nemtetsző lány bekapja a brét, akkor is úgy bekeményedik mint a kő...

Egy meztelen női testre akkor is feláll, ha éppen nem az esetem igazán.

Menekülj attól a sráctól! Ha ilyeneket hazudik már most, mi lesz később?

2020. okt. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy kamu. Hazugság hazugság hátán. Köszi a választ.


"Nem, már nincsenek együtt a társak, ha ezt kérdeznétek." - idézem.

2020. okt. 9. 04:34
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem már akkor se xd
2020. okt. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valami lehet benne, mert egy harmas alkalmaval az egyik csaj bejott amasik nem ... es amikor a nekemtetszo csaj kiment furdeni a masik csaj elkezdett szopni es nem allt fel , jott kb 15 perc mulva a baratnoje o is kezdemenyezett es neki egybol allt.


Es nrm regeneralodnia kelett a kishavernak hanem nem tetszett a lany...

2020. okt. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

“Tegyük fel, hogy a fiú megcsalja a szerelmét, mert ezzel szeretné megbüntetni.”

Már itt gubanc van a sztoriban.

2020. okt. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem idegenre nagyon nehezen áll fel. Demiszexuális vagyok.


F/28

2020. okt. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbüntetni? Mi ez dedó?
2020. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem így van ez azért. Fura ez a pénisz nálunk férfiaknál, minden jó csajra felkel a figyelme, de főleg az intim szituációkban van a baj. Hiába szeretsz szíved szerint egyetlen egy lányt csak, ha tegyük fel egy bomba csaj egy szál tangában és vékony pólóban befekszik melléd, nincs az az isten, hogy parancsolni tudj a farkadnak.
2020. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

#1,2 egy f.szt kamu, hagyjátok már ezt, a férfiak ugyanúgy sokfélék, mint a nők

sokunknak nem áll fel válogatás nélkül bárki meztelen nőre

és sokunknak fontos az érzelmi háttér - nekem például nem áll fel, ha épp neheztelek valamiért a páromra

2020. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se állna fel egy csajra ha nem tetszik. Viszont ha buszon utazok gyakran merevedésem lesz egy szép csaj puszta látványától és az elég kényelmetlen és kínos.

32/F.

2020. okt. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!