Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, kaptatok már torokmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kaptatok már torokmasszázst? Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés
Röviden: fekve nagyra tátom a szám és lenyomom a nyelvem, mint mikor a doki megnézi a torkom (így nincs öklendezés) és végig beteszi a számba a pasi a farkát, majd elkezdtek nyelni és ezzel kvázi masszírozom a farkàt, és a nyelvem kidugom és az államnál lévő heréket is elkezdem nyalogatni.

#mélytorok #torokmasszázs
2020. okt. 9. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnos!! De szívesen kipróbálnám!

F

2020. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha van barátnőd, akkor ráveheted. Én nagyon szeretem csinálni, de csak olyannak, akivel megvan a vonzalom.
2020. okt. 9. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírja sajnos, és eddig csak olyan nővel voltam aki nem tudta csinálni.
2020. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyakorlással menni fog, ki kell iktatni az öjleendezési reflexet, én sem úgy születtem, hogy tudtam. Egy tipp: próbaljátok úgy, hogy az ágy vègén van a feje, amit lehajt és akkor rakod be a szájába, így még könnyebb.
2020. okt. 9. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiútól kaptam ilyet és nagyon élveztem. 🙂
2020. okt. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nejem szokott ilyet csinálni. Imádom! 😁
2020. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!