Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha extrém görbe a péniszem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha extrém görbe a péniszem, és lehet nem is olyan kemény, akkor az hogy fog bemenni a csajnak, ha állítólag néhány csajnak még a sima egyenes pénisz is fájdalmat okoz?

Figyelt kérdés
Mondjuk a keménységet nem tudom pontosan, hogy milyennek kell lennie, meg hogy majd nővel hogy fogok működni. Vagy akkor csak a végét dugom majd be? Vagy abban semmi élvezetes nincs?

2020. okt. 9. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Merre görbe és kb hány fokban?
2020. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lefelé meg picit balra, nem tudom hány fokban, de mondjuk egy jó görbe banánnal is jobban húz lefelé. Egyszer olvastam, hogy az ilyen kampós pénisszel akár kifejezetten jó is lehet a szex, de azért elég elbizonytalanító olvasni, hogy egyeseknek még a sima pénisz is fájdalmakat okoz.
2020. okt. 9. 10:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet jó vele, mert könnyebben tudod ingerelni főleg kutyapózban a jó pontokat. De sok függ attól, mennyire vagy ügyes, mennyire áll és hogy mennyire görbe.
2020. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy lehet egyáltalán nem megy majd be.
2020. okt. 9. 10:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért ne menne?
2020. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm a képet. Ebben nincs semmi extrém görbe.
2020. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös: Mert maszturbálás közben nem is olyan kemény, nyilván ez csajjal változhat, meg mint mondtam egyeseknek az egyenes is fáj, akkor egy "kampós"?
2020. okt. 9. 11:05
 8/14 A kérdező kommentje:
Milyen képet köszönsz, én senkinek nem küldtem semmit. XD
2020. okt. 9. 11:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Bemegy az, ne félj! Sőt, ha rendesen összehangolódsz a partnereddel, még jobb is lehet, mint az egyenes.
2020. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8 az kemény 😆😆😆

Pedig kaptam 🤣🤣🤣

2020. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!