Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez megcsalás, nagyon etikátlan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás, nagyon etikátlan?

Figyelt kérdés
Van egy szexkapcsolatom, ami még tart, viszont néhány hete már randizgatok közben valakivel, aki erről nyilván nem tud. Eddig 3 kellemes randit töltöttünk együtt, csóknál több nem volt. Ha komoly kapcsolatról van szó, nem szeretem elsietni. Viszont még nem vagyok biztos a dologban, nem tudom, lesz-e jövője, és feleslegesen nem akarnám eldobni a jól működő szexkapcsolatom. Kicsit rosszul érzem magam, mintha megcsalnám, de igazából még nem vagyunk együtt, csak a randizás, ismerkedés fázisban.
okt. 9. 11:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Utolsot jol lepontoztak a qrvak xdddddd
okt. 9. 14:47
 22/23 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem megcsalás, nem lett kimondva hogy együtt.
okt. 9. 15:22
 23/23 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

A szexkapcsolat kb. 1 éve tart és jó barátok is vagyunk. Igazából évekig csak barátok voltunk, ezután jöttek az extrák. Mindketten tudjuk, ha egyikünk talál valakit, akkor vége, el is fogadjuk, sőt valahol még örülünk is a másiknak. Barátok maradunk. Ha szünetet akarnék, azt is értené. Ezzel a felével nincs semmi probléma.

Akivel randizok, ő már más. 1 hónapig csak neten beszélgettünk, majd találkoztunk. Heti 1x találkozunk most, hétvégén, eddig 3x. Az utolsó alkalomnál megcsókolt. Egészen addig a pillanatig nem éreztem különösebben rossznak azt, hogy mellette van egy szexkapcsolatom, mert egyáltalán nem tudtam, lehet-e bármi komoly, mit akarunk egymástól. Most már érzem, hogy kölcsönös a szimpátia és talán mindketten többet akarnánk. A magam részéről azért még kissé bizonytalan vagyok. Mindenestre most már kezd egy kis bűntudatom lenni, nem igazán tudom, mitévő legyek.

A szex nagyon jó, nagyon élvezem az egészet, a kötetlen kapcsolatunkat. Azt, hogy mindent megbeszélünk, ott vagyunk a másiknak, segítjük egymást, és közben jókat ágycsatázunk is, mint egy valódi kapcsolat, csak mégsem az. Nem akarjuk, hogy az legyen, nem is lesz, jó ez így. Viszont egy talánért nem akarok feladni. Csak akkor szeretném befejezni, ha biztosan érzem az új férfi iránt a vonzalmat, azt, hogy mi egy pár lehetnénk.Még sajnos nem igazán érzem.

Fordított esetben engem zavarna, és ha most megtudnám, megkérném, álljon le, ha velem komolyan szeretne valamit. Viszont 3 randi után nem fog senki nyilván ezzel nyitni, hogy amúgy van egy szexkapcsolatom. Tehát egyelőre nem fogja megtudni. Fordított esetben pedig, ha én csak sok idő, hónap, év után tudnám meg, hogy a randizgatás elején volt neki más, akkor nem haragudnék rá. Persze rosszul esne, bántana egy kicsit, de én olyan személyiség vagyok, hogy megérteném, elfogadnám és nem neheztelnék, már ha tudnám, hogy abbahagyta, amikor komolyra fordult a dolog - és természetesen én is befejezném a szexkapcsolatot, amint érzem, hogy komolyabbra fordult. Pont ez a bajom most, hogy határeset, és nem tudom még, hogy komoly-e. Viszonjt már bánt egy kicsit.

okt. 9. 15:47
1 2 3
Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!