Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok akik járnak/voltak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik járnak/voltak már prostituáltnál! Ti miért vettétek igénybe ezt a szolgáltatást? Mit nem kaptatok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Sosem voltam még, ha hiányzott otthon valami megbeszéltük. Ha nem volt járható ez az út akkor sem szorultam rá soha, hogy fizessek a szexért.
2020. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Amikor mindent megkaptam, akkor is elmentem kurvázni. Voltak évek, amikor a feleségem mellett szeretőm is volt, akkoriban is legalább heti 1x elmentem. Nekem valamiféle különleges izgalmat okozott, de valljuk be, én sokáig szexfüggő voltam. Mostanra sikerült lecsillapodnom. 54f
2020. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Amiket megkaptam, változatosság, oltári nagy szopások, sima punci, meg amihez épp kedvem volt, olyan lányhoz mentem. Ha kell szőke, ha kell barna, ha kell vékony, duci, kismellű, nagymellű, amit csak akarsz.
2020. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Sima, finom puncit és bomba, formás testet kaptam.
2020. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Az egyszerűség vonzó, nem kell fűzni valami öntelt csajt aki vagy eljön a végén vagy nem. elmegyek kifizetem megdugom.

Másrészről olyan csajokat "vettem" amilyenhez élőben esélyem nem lett volna, pedig bomba csajaim voltak mindig.

Vagy olyan élményt "vettem" amire a csajaimat nem mertem/tudtam volna rávenni.

2020. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: milyen élményekre gondolsz?
2020. okt. 10. 22:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!