Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,popsi luk nyaláskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,popsi luk nyaláskor éreztetek már keserű ízt? Én mindig ezt érzem.Más pasinak is keserű a lyuka?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem nyalok segget
2020. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Minden segglyuk keserű egy kicsit, a frissen mosott és frissen borotvált is, mert a szarmolekulák mégis csak átszivárognak az ánuszrózsán akkor is, ha épp zárva lévőnek tűnik. Beteg nem leszel tőle, én is nyaltam már segget rengetegszer, de ezért van és ez természetes.
2020. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehogy elhidd.A szappantól van kesernyes íze.A megoldas,hogy illatoyítatlan szappnt használtok.Plusz meg szóbajöhst olyan síkosító,ami ízesített,es neked is megfelel az íze.Rengeteg van,ki kell próbálni mi jön be nyalaskor.

Nem mindegyik ízesített kellemes.

2020. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megmossa valaki magát szappannal, akkor utána miért csak a segglyukának van keserű íze? A pinájának, vagy bárhol a bőrének miért nem?
2020. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!