Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tulajdonságokat keresne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságokat keresnek azok a nők, akik tartós szexpartnerre vágynak?

Figyelt kérdés

Nagyon unom már az alkalmi kapcsolatokat, hiszen legtöbbször lelkisérült emberekről van szó, aki vagy az exét nem tudja feldolgozni vagy bipoláris és annyira fel tudja húzni magát apróságon, hogy utána rögtön megcsalja a párját, aztán bűntudata van, ahogy a szeretői kapcsolatokba is belefáradtam már, ahol néha a bújkálás öröme okoz neki kielégülést, máskor meg már krimikbe illő cselszövésekkel próbálja tervezgetni két szex között, hogyan tegye el láb alól a férjét vagy jobb esetben csak hogyan forgassa ki teljesen a vagyonából...


És 30-hoz közel már egyre nehezebb gyorsan szövődő kapcsolatot kialakítani, mert a fiatal lányok közül egyre többnek számítok már túl öregnek, akiknek meg nem, ők tudatosan családot terveznek már fiatalon. Az idősebbek meg ugye a sok csalódás miatt óvatosak.


Én viszont nem fogok változni, mert ha valamit tizenévesen is ugyanúgy gondoltam, mint most, akkor aligha fog változni. Sokáig azt hittem, hogy az emberek csak kényszerből mennek bele párkapcsolatokba és alapítanak családot.


Hitegetni meg nem akarok senkit. Időnként hallok olyanokról, hogy valakik évekig benne vannak szexkapcsolatokban, mindkettő karriert épít, elvan a saját kis világában a saját kis baráti körével és KÖLCSÖNÖSEN szexre használják a másikat és ez így egy oda-vissza korrekt dolog. Egyik sem vár a másiktól ennél többet. Nincs kötöttség, akkor van vége, amikor valamelyik fél úgy gondolja, de amíg jól érzik benne magukat, addig egyfajta stabilitást biztosít kényelmetlenségek és kötöttségek nélkül.


Azzal is tisztában vagyok, hogy egy olyan nőre, aki tudatosan csak szexpartnert keres jut legalább 100, ha nem több férfi, aki szintén tudatosan szexpartnert keres vagy ez lenne számára a tökéletes kapcsolati forma.


Ezért jobb akarok lenni a maradék 99-nél és így végre én is találhatnék tartós partnert.



2020. okt. 10. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nézz ki jól, legyél vicces, legyen megfelelő egzisztenciád, de legfőképp: legyél jó helyen, jó időben! Ha egy nő szexre vágyik, nagyon hamar talál partnert. És hiába hangoztatják, hogy ők mennyire igényesek a választáskor, nem így van. A 2-3 (4-5) próbálkozó közül az egyik meg fog felelni nekik. Ha sikerül elcsípned azt a rövid időszakot, amikor épp szabad pálya, akkor van esélyed. Akkor nem 99-nél kell jobbnak lenned, csak annál a néhány embernél, aki a nő közelében van. És persze kitartónak kell lenni. Van, amikor több hónapos "munka" hoz gyümölcsöt. Tehát bókolj, flörtölj fáradhatatlanul, előbb-utóbb valakinél sikert érsz el.
2020. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én viszont nem fogok változni, mert ha valamit tizenévesen is ugyanúgy gondoltam, mint most, akkor aligha fog változni."


itt a hiba. Szívesen.

2020. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

#2 nagyjából megválaszolta a dolgot.

Nem ismerlek, de már ez a kis iromány rohadtul felidegesített.

Számomra egy férfi legyen humoros, érdekes személyiség. Olyan, akit érdekelnek a világ dolgai, nem fél változni, tanulni, új embereket megismerni.

Te az a tipikus öntelt, begyöpösödött hólyag vagy, aki azt gondolja csak az lehet a tuti, ami az ő fejéből jön ki. Az ilyen embereket a legtöbb nő messzire kerüli.

2020. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
#3 nagyon adta, high5
2020. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Milyen tulajdonságokat keresnek azok a nők, akik tartós szexpartnerre vágynak?"


A válasz nagyon egyszerű! SOK SOK lóvéd legyen és kemény dákód ;)

2020. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1: Köszi az értelmes választ! Én is ezt tapasztalom. Tehát akkor egyszerűbb hazudni a nőknek és valameddig kavarni, majd úgyis jön a következő és ezt életem végéig csinálni, mint kialakítani olyan életstílust (ami szintén hazugságokra épülne), aminek a következtében olyan (például tipikusan karrierista) nők közelében lehetnék, akik a közelükben lévő 3-4 emberből választanak és így nagyobb eséllyel lennék jókor jó helyen.


#2: Köszi szépen neked is, Sherlock! Alapvetően alkalmazkodó tudok lenni, ideig-óráig bírom a randikat, romantikát, de például gyereket akkor sem fogok csinálni, azért hogy velem maradjon egy nő, nálam is vannak erkölcsi határok. Illetve az első én vagyok és a saját igényeim, jövőbeli terveim, amit nem húz keresztül senki. Ezt pedig kevés nő tudja elviselni, hogy nem akarok 20 évre lakáshitellel eladósodni, kisállatot kerülgetni, illetve olyan emberek társaságában vagyok szívesen, akiket kedvelek, a saját seggfej rokonaimmal is megszakítottam a kapcsolatot és csak a maréknyi normálissal tartom, seggfejből elég az üzleti életben muszájból, ne kelljen még esetlegesen a nő rokonaival is jópofiznom. Szóval igen, bunkó vagyok és vállalom, nem arról van szó, hogy ostobaságok terén kötöm az ebet a karóhoz, mint egyesek. Fejlődőképes és változásra hajlandó vagyok értelmes dolgokban. Elavult, ostoba társadalmi hagyományokban viszont nem.


#3: Ebből miből szűrted le, hogy begyepesedett lennék. Komolyan érdekelne. Mert épp ellenkezőleg, a érdekelnek a világ dolgai, nem félek változni, tanulni, új embereket megismerni.


Amiről pedig azt gondolom, hogy tuti, arról alaposan megfontolva, több oldalról körüljárva alakítom ki a véleményemet.

2020. okt. 19. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!