Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire nehéz lenne szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehéz lenne szexuális kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Több nővel beszéltem, olyannal is akiről tudom hogy valamennyire még tetszem is. Először finoman sugaltam hogy csinálhatnánk valamit ami mindkettőnknek jó lehet aztán a lényegre tértem. Azt mondták nem, kérdeztem miért és annyi volt a válasz hogy nem. Van olyan akinek ha hagynám rávetném magam viszont ők olyanok akiket botal sem piszkálnék meg. De akiknél próbálkoztam se ilyen Beyonce formák voltak hanem átlagnak mondható. Lehet az a gond hogy fiatalokkal próbálkoztam? Ilyen 17 vagy talán 18 as korosztály. Talán nem nézek ki elég jól? 20f szűz. Kizárólag szexre hajtok nem másra.
2020. okt. 11. 03:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom te sem vagy egy Casanova... :D Így jártál. :P
2020. okt. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű.
2020. okt. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Biztos tudják rólad hogy szűz vagy.
2020. okt. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem, senkinek sem könnyű azért.... Mikor, miért.

N

2020. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
#4 Te is keresel de nem találsz?
2020. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%

Általaban az a baj a szexkapcsolatra hajtó pasikkal hogy süt róluk hogy csak kijasználni akarják a nőt. Sosem lesz úgy sikered hogy azt sugallod; "te csak arra vagy jó hogy megb@$$zalak".

Látod, ezért nem jó a szüzesség. Nem azért mert a szex terén nincs tapasztalatod (arról 1 alkalommal is annyit tanulhatsz hogy behozol éveket), hanem mert a nőknek a lelkét nem érted. Egy nő sem akarja magát használati tárgynak érezni. Nem úgy lesz szexkapcsolatod hogy "na én most csak dugni akarok veled, hidd el jó lesz", hanem az ebben sikeres pasik általában semmitől nem zárkóznak el. Az hogy te előre leszögezed hogy ebből szexnél nem lehet több, nagyjából olyan érzés, mint mikor egy csaj előre leszögezi neked hogy bocs ebből barátságnál nem lehet több.

A lényeg, hogy ne így indulj neki, hanem úgy hogy ne zárkózz el semmitől. Ismerd meg a nőt. Tiszteld. Foglalkozz vele. Még ha csak szexet akarsz se egy darab húsnak nézd, hanem egy masik EMBERNEK. Nem egy szexbabával randizol, hanem egy nővel. Viselkedj úgy vele mintha legalább egy kicsit is emberszámba vennéd, hidd el, ha megadod amire vagyik, neked is jobb lesz, a szex is. És ha nem csak tárgynak nézed a nőket ki tudja, lehet hogy egy kalandnál több is alakul.

Egyébként pedig nem úgy megy a dolog, hogy előre eldöntöttem: téged csak megdugnálak, te meg a gyerekeim anyja leszel. Hanem egy randin (ahol tiszteled a másikat, beszélgetsz vele, nem csak a külsejét, hanem mint egységes egész embert megismered), magától alakulnak a dolgok, a két félen múlik minden. Így megy ez a talik alatt is. Lesz akivel tényleg csak szexelni lesz jó, de az nagyon. Lesz akivel 2 hónapig nem szexelsz mert szűz és várna vele, de ő lesz életed első szerelme. Lesz akivel olyan gáz randid lesz hogy az első óra után koccoltok. Minden nő más, mindenkivel másra vagytok alkalmasak együtt. Az "én csak dugni akarok érzelmek nélül" gyerekes, éretlen hozzáállás, és nagyon sok jóból kimaradsz miatta. Többek között a dugásból is.

2020. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

#5

Jól látod a helyzetet.

2020. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A 6-osnak annyiban nincs igaza, hogy a mostani hozzáállásod legalább tisztességes. Ha elkezdesz udvarolni egy lánynak, meg randiztok, de te mégsem gondolod ezt többnek szexnél, az sok félreértéshez, fájdalomhoz vezethet. Én jártam így, 2 hónapig voltam együtt egy sráccal, és aztán kiderült. hogy másokkal is randizgat. Amikor rákérdeztem, az volt a válasza, hogy én neked nem ígértem semmit. Komolyan mondom az eszem megáll. Mégis mit kéne ígérni?! 1. randin szerződést kéne aláírni, hogy nem találkozgatunk másokkal? Szerintem azért ez alap. Akkor inkább mondd meg, hogy te nem akarsz kapcsolatot.
2020. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Amikor legutóbb érzelmek voltak a dologban rosszul voltam egy jó ideig..
2020. okt. 11. 16:28
 10/24 A kérdező kommentje:
De miért lenne kihasználás ha mindketten élvezzük?
2020. okt. 11. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!