Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire nehéz lenne szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehéz lenne szexuális kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Több nővel beszéltem, olyannal is akiről tudom hogy valamennyire még tetszem is. Először finoman sugaltam hogy csinálhatnánk valamit ami mindkettőnknek jó lehet aztán a lényegre tértem. Azt mondták nem, kérdeztem miért és annyi volt a válasz hogy nem. Van olyan akinek ha hagynám rávetném magam viszont ők olyanok akiket botal sem piszkálnék meg. De akiknél próbálkoztam se ilyen Beyonce formák voltak hanem átlagnak mondható. Lehet az a gond hogy fiatalokkal próbálkoztam? Ilyen 17 vagy talán 18 as korosztály. Talán nem nézek ki elég jól? 20f szűz. Kizárólag szexre hajtok nem másra.
2020. okt. 11. 03:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Ha megmondod neki, hogy nem akarsz többet, akkor nem kihasználás. Viszont ha az elején megmondod, a legtöbb nő megsértődik, ahogy már fent is leírták. Hogy ő nem jobb ennél, nem alkalmas másra, csak hogy megdug.ják. Viszont ha elhívod rendesen randizni, akkor azt fogja gondolni, jogosan, hogy párkapcsolatot keresel. Ez ezért nehéz. Elég kevés az olyan nő, aki belemegy sima szexkapcsolatba. Ahhoz elég jól kell kinézni, és pénz sem árt.
2020. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11. Mi a helyzet a nimfomániás nőkkel? Vagy azokkal akik mindenkit ki akarnak próbálni?
2020. okt. 15. 11:04
 13/24 anonim ***** válasza:
47%
A ninfók pont nem kezdenek arrogáns szüzekkel.
2020. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A nimfomán nő is szereti, ha tisztelettel bánnak vele.
2020. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nehéz.

Lehet jól sem nézel ki,

De a férfi szüzesség nem sexy.

2020. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
16. De az nincs ráírva senkire hogy szűz, ha most elnyomnám egy prostituáltba vagy egy akármilyen nőbe akkor és attól több lennék?
2020. okt. 18. 11:59
 17/24 A kérdező kommentje:
Na de gyúrok és megyek majd szoláriumba is, na meg fodrászhoz. Ha egyszer jól fogok kinézni én utasíthatok el embereket. :)
2020. okt. 18. 12:04
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy gondolod.

A lányok olyan fiúkkal szeretnek szexelni,aki ismeri a női lelket,és tapasztalt szerető.

2020. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Inkább maradok a maszturbálásnál ott nem kell teljesíteni.
2020. okt. 19. 04:59
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nincs csajod, már fel is adtad, gratulálok.
2020. okt. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!