Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szokjak vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak vissza a "normális" szexre?

Figyelt kérdés

Sokáig együtt voltam egy Növel akivel a durvább,perverzebb szexet részesitettük elönyben mindketten,persze kinek mit takar a durva..értem ez alatt a pofozást fojtogatást,durva mélytorkos szopatás,kötözéses kemény análszex,arcon köpés stb,szinte mind oda vissza dolog..sajnos útjaink elváltak,igy persze pár hónap múltán új csajom lett,nem rossz vele a szex,de vele max a popsira pacsi kutyapózban lehetséges és neki ez más durvanak számit..persze megértem öt,és nem is eröltetek rá semmit,de egyre azt érzem hogy ez nem fog menni mert valahogy nem izgat fel annyira,és nem érzem magam igazán kielégülntek,mert nem ehhez vagyok "szokva".

Sajnálnam elhagyni mert nagyon rendes stb,de nem tudom igy meddig birom...

Ötletek esetleg?

Köszi a normális válaszokat!



2020. okt. 11. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez hosszútávon nem fog menni. Mintha egy versenylovat akarnál bezárva tartani, vagy ilyesmi. Az hogy rendes az egy nagyon jó tulajdonság, de nem sokat ér egy kapcsolat szexuális vonalán.

Ha nem idomultok egymáshoz, úgyis félrekefélsz, vagy dobod őt, mert a kedvesség nem elég. De ezt te is tudod

2020. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem egyformák az igényeitek és az elképzelésetek a szexről.

Ne raboljátok fölöslegeseen egymás idejét, hiszen nem illetek össze.

2020. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Keressél olyat aki passzol hozzád.

Ne fogd az előző csajra, hogy ilyen lettél. Ez eddig is benned volt, csak ő hozta ki belőled.

2020. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
A vágyakat nem lehet elnyomni!
2020. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Én másképp gondolom, mint az 1,2,3-as hozzászóló. Szerintem sajnálatos, ha a szex ennyire mérvadó egy párkapcsolatban, hogy ha nem "passzoltok", le kell lépni.

Az meg, hogy az előző párkapcsolatodban miket csináltatok, nem kéne ennyire bezevarjon. Az új partnerhez neked is alkalmazkodni kell, össze kell csiszolódni, kár az előző partnert keresni az együttlétek során, így kicsit olyan, mintha nem lennél túl rajta teljesen!

2020. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

#5,

igazad van, hogy nem kell mindjárt lelépni, csakhogy itt a GyK-en is tapasztalható, hogy a hozzácsiszolódás a partnerhez, ritka, mint a fehér holló. A kérdező aligha fog engedni a bevett szokásaiból. Ugyancsak szakítani kell, ha méretbeli különbségek vannak, amik valamelyik félnek fájdalmat okoznak, mert stresszelve kezd neki az aktusnak. Ugyanez a helyzet a másikkal szemben támasztott igények terén is. Pár esetet tolerálnak, de később szinte halálbiztos, hogy lelép, akinek nem imponál. Nagyon kevés a kivétel és ennek nyomós oka van, ha sokáig kitart.

2020. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

#6, igazad van, látom, hogy ebben a topicban annyira alap teória ez az "azonnal ott kell hagyni", mint a lyukas zokni kidobása.

Nekem általába elég jól ment az összecsiszolódás, voltam 2x nős, rengeteg hosszabb rövidebb párkapcsolatom volt, mindenkivel picit máshol volt a hangsúly, de az újabb partnerekkel nem akartam megvalósítási azt, amit az előzővel megvalósítottunk. Új partner, -új szokások, akár a konyhában, akár az ágyban!

50f

2020. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönom mindenki válaszát.

A mostani párom tényleg rendes szexi stb,de félreértés ne essék,nem benne keresek hibát vagy ilyesmi,söt teljesen megértem ha Ö nem szereti az ilyesmi dolgokat,és ez mellett is tisztelem Őt,én ténxleg próbálom sokszor hozzá alkalmazkodni csiszolódni ahogy irták is,mindig azzal foglalkozom hogy neki igazán jó legyen,és persze ha Ö ilyen tipus nem is várom visszafele hogy nekem megtegyen ilyeneket amiket én is szeretek,mert nem akarom hogy megalázva érezze magát csak azért hogy én kiélhessem a perverzebb vágyaim rajta,megcsalni sem akarom az persze nem lenne fair.

De egyszerüen nehezen birom szex közbe elnyomni ezeket a vágyaimat,söt volt már hogy rámszólt ha kicsit már "elvesztettem a fejem" de aztán jobban odafigyeltem erre..és pont ezért nem tudom érezni azt a fajta szellemi kielégülést is a fizikaival persze együtt amit régen..sajnos akkor elöbb utóbb el kell öt engednem mielött még esetleg jobban belém szeret,nem akarom szegényt még jobban földbe döngölni hogy pont akkor lépek le..

Köszi mégegyszer..

2020. okt. 11. 20:33
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És meddig bírod még ezt az alkalmazkodást? Bizonyára nem sokáig, de akár tévedhetek is. Viszont a többség nem bírja sokáig. Ezt tapasztaltam hosszú életem során.
2020. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igazad van vszinü sokáig nem fogom birni,nem tévedsz,de gondoltam hátha valakinek van egy jó ötlete a szexuálpszihológuson kivül.

Az is oké hogy birom eddig addig,de most mit kinozzam magam itt évekig,aztán tényleg félre kell dugnom vagy mellette tartsak valakit az ilyen dolgok kiélésére...de nem akarok vele ilyen szemét lenni....

2020. okt. 11. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!