Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a jelenség menyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a jelenség menyire gyakori a ti ismeretségi körötökben?

Figyelt kérdés
Adott egy jóképű pasi, viszont lehetne szép nő is. Nincs meg a kellő önbizalma és kisugárzása, így alig kell valakinek, vagy senkinek, pedig a külseje az amúgy előnyös. Olyan is lehet, hogy a személyisége nem jó, pedig a külső rendben. Inkább pasik érdekelnek, viszont lehet nő is. Ilyen rendes leírás, hogy ismerek xy-t, így néz ki, mégis ez van... emiatt: ...

2020. okt. 11. 23:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%

Nem ismerek ilyet.

Aki jól néz ki az kelendő, rajta áll, hogy mennyire használja ki.

2020. okt. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Semennyire. Ehhez szerintem kell valami komoly pszichológiai probléma, mert anélkül nem tud így alakulni egy ember személyisége. Ha tetszik, ha nem, akkor is pozitív visszajelzésekkel árasztják l a jól kinéző embereket.
2020. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

#2 Hiába árasztják el, akinek komoly önbizalmi problémája van, az nem fogja elhinni.

Kérdező igen, ismerek ilyet.

2020. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Na wazze' azért nem mindegy hogy nő vagy pasi 😅

Pasiban van aki jóképű, sportos mégsincs nője - pont azért amit te is írtál 0 önbizalom, 0 kisugárzás, azaz 0+0 = 0 férfiasság.

Nőben... ha előnyös a külső megjelenése akkor amúgy is tapadni fognak rá a pasik. Ha a személyisége kibírhatatlan akkor a normális pasik hamar faképnél hagyják, de még akkor is akadni fog egy csomó fickó akit csak a külső érdekel és hogy mielőbb megdughassa.

2020. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

#3: Az önbizalom legnagyobb része a külső visszajelzésekből épül fel. Ha valaki kiskora óta pozitív visszajelzéseket kap, akkor annak lesz önbizalma. És a környezet nem azt jelenti, hogy 20 év alatt egy embernek bejött az illető és ő próbálja győzködni.

Kicsit olyan amit írtál, mintha egy sofőrről mondanád, hogy nem tud vezetni, amikor 20 éve dolgozik sofőrként.

2020. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"#3: Az önbizalom legnagyobb része a külső visszajelzésekből épül fel. Ha valaki kiskora óta pozitív visszajelzéseket kap, akkor annak lesz önbizalma. És a környezet nem azt jelenti, hogy 20 év alatt egy embernek bejött az illető és ő próbálja győzködni.


Kicsit olyan amit írtál, mintha egy sofőrről mondanád, hogy nem tud vezetni, amikor 20 éve dolgozik sofőrként."


Pedig a hármas igazat írt kedves utolsó. Én sok jó külsejű sikertelen embert ismerek, hiába mondod, hogy szerinted a jó külső= jó önbizalom. Kicsit fekete fehéren látod a világot. A jól kinéző sikertelen ember nem nem néz ki jól, mint a sofőrös példád, hanem nem hiszi el. Nagyon rosszul látod a helyzetet. Fekete fehér.

2020. okt. 11. 23:57
 7/22 A kérdező kommentje:
Viszont példákat hiányolok!
2020. okt. 11. 23:57
 8/22 A kérdező kommentje:
Valamint az ötös azért buta példákkal jön, mert azt hiszi, hogy mindenki kap arányos dicséreteket önmagához képest. Szerinted nekem minden jól kinéző ismerősöm pozitív visszajelzéseket kap kiskora óta és aki szép ő meg nem kap negatívat? Ne nevettess. Én is ismerek több példát is arra, amit írtam. Én kicsit tovább látok annál, hogy szép=szinte csak dicsérik. VIszont akkor még egyszer leírom: példákat gyerekek!
2020. okt. 12. 00:00
 9/22 anonim ***** válasza:
45%

#6: Azért látom rosszul, mert... Ja, hogy az érvelés elmaradt.

Az nem érv, hogy te rengeteg ilyen embert ismersz. A te egyéni ízlésed teljesen más kérdés. Ha te mondjuk a 150 kilós férfiakra/nőkre gerjedsz, lazán mondhatod, hogy jól néznek ki és mégsem kellenek senkinek, pedig nem néznek ki jól.

Ha pedig, konkrétan úgy írtad ki a kérdést, hogy te már el is döntötted, hogy ez gyakori, akkor miért kérdezel? Hiába írjuk itt le neked, mert te eleve elfogultan kérdeztél.

Abban meg semmi fekete-fehér nincs, hogy érveltem és a jellemfejlődésről írtam.

2020. okt. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#8: Sehol sem írta senki, hogy mindenki csak pozitív visszajelzéseket kapna. Az átlagról van szó. Ha valami azért tartasz butaságnak, mert nem bírod értelmezni, akkor légyszi, a következő kérdésedhez egyszerűen írd oda, hogy csak a neked tetsző, előre eldöntött válaszok érdekelnek, más ne írjon. Ezzel megspórolod egy csomó ember idejét. Köszi!
2020. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!