Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan élhetném meg a szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetném meg a szexuális vágyamat?

Figyelt kérdés

Az az álmom, hogy egy vonzó lány a saját sportágában legyőzzön. Én férfi vagyok. Azaz nem kellene hagynom magam, hiszen a saját sportágában esélyem sincs. Pl kosárlabdás lány 1 v1-ben. Vagy úszó lány. Bármelyik sportoló lány leiskolázna, esélyem sem lenne, vízilabdás lányok úgy úsztak el mellettem, mint a rakéta. De én egy másik sávban voltam, rám senki nem figyelt, csak egy szürke civil ember voltam a többi közül. :D

A szemtől szembe verseny vonzana igazán.

Át akarom élni, hogy mindent megteszek és egyszerűen ő jobb mint én.. És erről ő is tud. Azaz láthatná, hogy egy férfi milyen szerencsétlen és béna hozzá képest.

Ötletek?

okt. 12. 03:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Èn èrtem amit leírást,de mi ebben neked a szexuális vágy? Vagy te erre izgulsz hogy egy nő tèged legyőz? Èrdekes fètish..
okt. 12. 04:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♀️
okt. 12. 04:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Probálkozz Polgár Juditnál! 2 pec alatt 3 élvezés!
okt. 12. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez karatés nőkre érvényesülne: nem tudok karatézni, így sima K.O. lenne. Gondolom így sem lenne érdeklődő.
okt. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!