Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub nők?

Figyelt kérdés
Hol találtatok partnert magatoknak?
2020. okt. 12. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Dom Férfiként írom


én találtam már itt is subot, chat oldalon is, pixieről is volt partnerem több is (de ismerek onnan még másokat is)

2020. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is dom férfiként írom, hogy találtam itt, de egyéb ok miatt meg maradt a dolog csak netes élvezkedésnek.

Valahogy csak a való életben bukkanok rájuk.

De nem panaszkodom. 👌

F

2020. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Még jó, hogy a kérdés nőknek szólt, kedves jóképességű első kettő. :)
2020. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

#3:

de mivel a kérdező ilyen csajokra akar ráírni, ők ezt tudják és nem valószínű, hogy válaszolnak ide, de ettől mást érdekelhet valós válasz, ezért írtuk le a tapasztalatokat :)

2020. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Fán teremnek a szexpartner keresőről ki selejtezett magukat dom nak nevező amatőr próbálkozók. Akik egyből úgy kezdenek egy üzenetet. Ha nem válaszolsz Te r...nc,nagyon megbánod. Meg hasonlók.

Na ebből nem kérünk. Egy kicsit úgy mond xar a statisztika. 50 ből talán kettő van aki valójában az akinek mondja magát. Ezeket néhány év tapasztalata alapján írom.

Privátot írással ne is fáraszd magad. Olvasás nelkül megy a .......

2020. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
5-ös, én sajnos a másik oldalról vettem észre ugyanezt... a legtöbben egy normális levéllel nem tudnak mit kezdeni, se itt, se a társkeresőkön. Ha valaki nem bunkó mint a föld és gusztustalan módon lekezelő már az első mondatban, hanem emberként tekint a másikra, úm. egyenlő félként, attól a 99% nem akar semmit. :D
2020. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

#Drek:

nekem pixien is volt több tartalmasabb levelezésem és beszélgettem onnan más csatornán subokkal (volt ugye akivel nem csak beszélgetés volt végül)

emberileg normálisan közelítettem meg és nem r1bancozással nyitottam, mégis jókat beszélgettünk és tartós BDSM kapcsolat is alakult ki


csak 1-1 subra sokan írnak és nagy a "verseny", ha nem vagy egyedi, akkor elég kevés az esély

2020. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt. Kétszer.
2020. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez is egy óriási fa.szság, ez az általánosítás.

Igen rengeteg itt a magát másnak kiadó, sok esetben még a saját nemét is másnak állítja be, de azért ez így %-san elég durva általánosítás.

Én általában nem írok egy csajra sem, maximum válaszban reagálok itt, ha esetleg rám ír valami miatt, akkor dumálunk ilyen, vagy olyan témában, de tőlem qrva messze áll, ez a primitív, erőszakos kis köcsög tempó.

És rajtam kívül még sok férfi nem ekkora büdös bunkó.

Csak ugye van az a jó pár sötét kanos kis szarzsák, mi pedig azokhoz vagyunk hasonlítva.

Én domináns vagyok az ágyban. Nagyon szeretem a sub nőket, és volt dolgom nem egyel.

Ez tényleg a valóság,semmi okom itt pakolni magam senkinek,lehet pontozni lefelé.

2020. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát... egyedinek eléggé egyedi vagyok. :D


Egyébként persze, nem mondom, hogy nem lehet kapcsolatot kialakítani, mert tapasztalatból tudom, hogy lehet. Sőt, itt is... :)

2020. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!