Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt olyan,hogy azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan,hogy azért szakítottatok a pasival mert kicsi volt a vesszője?

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 20:49
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Olyannal össze se jövök.
2020. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
kis farok kizáró ok egy kapcsolatnál...
2020. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
lol 17cm alatt koszones sincs
2020. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem is tudtam hogy itt minden lány centivel a kezében futkározik, a férfiak meg ezek szerint álló farokkal udvarolnak nekik....
2020. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
most mar tudod
2020. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazan volt dolgom meg atlag alatti vesszovel, bar sokkal se, igy nem mondhatok tul nagy velemenyt. Volt egy srac a negy kozul, akinek kicsit kisebb volt mint amilyenekkel eddig talalkoztam, de nagyon jol tudott szexelni es igy is passzoltunk lent, szoval nem volt gond egyaltalan. :)

Nyilvan tul van ertekelve a centik kerdese lassan az eletunk minden teruleten, de valoban egy mikropenisszel nem nagyon lehet mit kezdeni. Sajnalom az ilyen ferfiakat, borzaszto lehet lelkileg nekik ilyen nyomas alatt lenni.

2020. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Én pasiként mindig elsó randi előtt közlöm, hogy mennyi az annyi... Az a tuti😂
2020. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítottam már ezért pasival.

Többször randiztunk, vonzó volt, aztán mikor szexre került a sor, csak pislogtam.

Álló helyzetben akkora volt a farka mint egy labello. Nem viccelek! Vastagságra és hosszúságra is stimmelt. Ezt még valahogy fel tudtam dolgozni, de azt hogy gyakorlatilag 2 lökés után elélvezett és eszébe se jutott, hogy esetleg engem kárpótoljon, na azon már nem lendültem túl. Adtam neki még egy esélyt, de minek?

Annyira kicsi volt a farka és olyan kevés ideig volt bennem, hogy őt nem is számolom a szexkapcsolataim közé, mert olyan, mintha meg sem történt volna.

Egyébként egy gazdag, menő csávó volt, aki nagyon soknak képzelte magát. A barátnőim azóta is röhögnek, ha meglátnak valahol egy labellot.

2020. okt. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-as ez jó sztori,ezen mèg èn is röhögök..kicsi Labello..:-)
2020. okt. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!