Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi számára is megalázó,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi számára is megalázó, ha a lány csak azért hívja fel magához, hogy az kielégítse őt, aztán elküldi?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 00:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

Inkább jó azért hív mert szüksége van tölem valamire.

F

2020. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
41%
Minden qurva ezt csinálja.
2020. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez attól függ, hogy az illető tud-e erről. Ha előre megbeszéljük, hogy te mit szeretnél és nekem tetszik, akkor nincs ezzel semmi gond. :))
2020. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én hosszú ideig jártam át így egy csajhoz egyetem alatt. Áthívott hetente 1-2 alkalommal, és dugtunk keményen. Szexkapcsolat volt. De nem zavart el utána, volt hogy maradtam beszélgetni, iszogatni, filmet nézni. Ha csak áthívott volna, hogy pl nyaljam ki, aztán tünés , az nagyon megalázó lett volna.
2020. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

Számomra ez kifejezetten izgató :) Bár nem tudom megmagyarázni, hogy miért.. Izgató valamiért az, hogy felmenjek egy nőhöz, ahol mindenféle körítés nélkül ki kell elégítenem utána meg kvázi kiadja az útamat :D

27 F

2020. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
Én is egyetértek a 15 el. Nincs ebben semmi megalázó. Én bármikor belemennék ilyesmibe. Ha csak azért hív föl, hogy jól kinyalassa magát, ez ellen se lenne semmi kifogásom, hisz az nekem is jó lenne, mert imádom. Utána meg mennék a dolgomra. Ja. De előtte még megkérdezném, hogy mikor jöhetek legközelebb. 😜
2020. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
45%
Addig kell ba szni amig meg nem szeret
2020. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

ha tetszik a csaj,

és én is elélvezek, vagy elélveztet akkor mennék,

2020. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 fökapitany ***** válasza:
Nekem abszolút bejön az ilyesmi. Voltam is már ilyen szitukban,ahol csak nyalásra kellettem.
2021. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyennél, de sajnos olyan büdi volt, hogy nem megyek többet.

Nem véletlenűl volt a lehetőség díjmentes.

2021. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!