Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket hogyan érint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket hogyan érint ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Inkább negatív, vagy inkább pozitív dologként élitek meg, ha egy férfi gyengén nyög, vagy erőteljesebben fejezi ki tetszését amikor kényeztetitek, esetleg be is indít? Férfiakat általában beindítja a női nyögés, de fordítva nem tudom, hogy ez hogy van. Köszi a válaszokat!

2020. okt. 13. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha pl. orálozás közben nyög egy férfi akkor úgymond büszkeséggel tölt el mert tudom, hogy jól csinálom és élvezi. Tehát én szeretem ha egy pasi nyög.
2020. okt. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem, ha a párom nyög. Legalább tudom, hogy jól csinálom.
2020. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha érzékien csinálja, semmi baj vele.

De eddig jópár olyanba futottam bele, akik hangeffektjei inkább hasonlítottak arra, amikor egy nagyon brutális ünnepi lakoma után két napig székrekedése van, és ezt a harmadik napon próbálja kitolni a budin

2020. okt. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom hallani.Ez egy visszajelzés, hogy valamit jól csinálok
2020. okt. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Beindít, feltéve hogy nem nőiesen vinnyog, hanem hörög mint egy párduc
2020. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem össze-vissza , hanem tényleg élvezetből teszi az mindig jó ha a férfi nyög. Visszajelzés és nyilván valóan izgató.
2020. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fhu, imadom, amikor a baratom elengedi magat es ilyen “ferfias” nyogest, sohajtasokat okozok neki. 😀
2020. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!