Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy boldog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Miért van az, hogy boldog, kiegyensúlyozott, szuper, szinte tökéletes kapcsolatban élek, megkapok mindent... De az új punci illata, íze, taintása és, hogy tövig tolhassam benne a farkam, betegesen vonz?!

Figyelt kérdés

Fullos csajszi a párom, mindent megadunk egymásnak, de az új punci vonz, mint a mágnes...olyan erővel, aminek már már nem lehet ellen állni...


Minden pasi küzd ezzel??

Van erre gyógy mód? :)


30/F



2020. okt. 13. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Jöhetsz! :p
2020. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Növessz gerincet N
2020. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nézz magadba és rájössz, hogy a mostani csajod is csak szexpartnernek jó. Különben nem kacsintgatnál félre. Idővel belátod, hogy igazam van.
2020. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
69%
Szerintem inkàbb àllj le az anyaggal, Patricia!
2020. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Igen, van rá gyógymód. Új punci:)
2020. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell ezen kiakadni! Egy olyan férfi vagy, akit még nem szelídített meg egyetlen nő sem. Jó látni hogy vagyunk még ilyenek a világban :D
2020. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos ez azt jelzi, hogy nem élsz boldog, kiegyensúlyozott, szuper, szinte tökéletes kapcsolatban. Én tudom, velem is volt ez, hogy nem vallottam be magamnak, hogy ez a kapcsolat nem olyan hibátlan, mint amilyennek be akarom állítani. Utólag döbben rá igazán az ember. Sajnos csak az „új punci" a megoldás.
2020. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Ne hallgas a sok karogora, a puncibol a tobb mindig jobb.
2020. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg van ilyen. Ha tényleg jó a kapcsolat, csak régi, akár még jobb is lehet 1-2 félrelépéstől. Persze szeretőt nem kell tartani.
2020. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Félrekettyintéstől sosem lesz jobb egy kapcsolat... :D az már csak azt jelzi, hogy a kapcsolat veszett fejsze nyele szerintem.
2020. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!