Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbáltátok már prostituáltal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltátok már prostituáltal?

Figyelt kérdés
Jobb érzés volt vele mint a párral? Többet tudott nyújtani?
2020. okt. 14. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 8 éve rendszeresen
2020. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Párhavonta elmegyek prostihoz, annyival nyújt többet, hogy szuper teste és finom puncija van.
2020. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Én is rendszeresen járok, és elégedett vagyok a szolgáltatásaikkal. Annyival jobb, mint a barátnő, hogy nem kell odafigyelnem arra, én is kielégítsem őt. Ha nem voltam elég számára, kiengeszteli majd a következő :)


19/F

2020. okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Voltam és nagyon bánom. Ha vissza lehetne forgatni az időt törölném az egészet.

Nekem ez elég hülye időszakom volt. Hosszú, de ahelyett, hogy csajoztam volna voltam prostinál. utólag értettem csak meg, hogy mi volt az a szar érzés utána bennem. Pénzt adni azért, hogy dugjanak veled? Komolyan ennyire tré csávónak tartod magad akinek nem jut máshogy nő?:S Önértékelésben hatalmas mínusz!

2020. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi által próbáltuk már?
2020. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!