Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A farkok "törzse" (a makkon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A farkok "törzse" (a makkon kívül az egész) kb csak annyira érzékeny, mint a nagy szeméremajkak?

Figyelt kérdés
Tehát köze sincs érzékenységben a makkhoz/csiklóhoz?
2020. okt. 14. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem biztos. Nekem például a makk alatti néhány centi nagyon érzékeny, de csak az egyik oldalon. Majdnem érzékenyebb, mint a makkom.
2020. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A makk a legérzékenyebb. A törzs is érzékeny, mint minden bőr, de jót tesz neki, ha valami összeszorítja, legyen az női hüvely vagy tenyér. Mivel a férfiaknak nincsenek nagy (sem kis) szeméremajkaik, így ezt csak kölcsönös megbeszélés alapján tudod meg egy férfitől. Ám, más férfivel más lehet az eredmény.
2020. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy van-e ebben a tekintetben olyan recept, ami mindenkire igaz.

Nekem pl. a makkon kívül a fitymafékem is nagyon érzékeny, maga a "rúd" nem igazán, de a töve körüli terület pl. kifejezetten izgató, ha simogatják.


De gondolom ahány férfi, annyiféle egyéni preferencia.

2020. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny, jó neki a hüvely szorítasa, ahogy rafekszik és körülöleli a farkamat, nem csak a makkot. 🙂
2020. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még saját puncim, így nem tudhatom, milyen érzés annak érintése a tulajdonosa számára, így nem tudom összehasonlítani a farkam érzésével. 🤔😄

Nekem is a makkom a legérzékenyebb, de a dákóm alsó fele végig szuper erogén zóna. Ha jól csinálja a nő, akkor a szerszámom alsó felének nyalogatásával képes vagyok elélvezni, még akkor is, ha a makkomat nem érinti.

2020. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ez a jó kérdés, hogy mennyire érzékenyek vajon... szóval nehéz ezt azért összehhasonlítani.
2020. okt. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen
2021. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy még annyira se
2021. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!