Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Milyen érzés nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen érzés nektek szopni?

Figyelt kérdés
okt. 14. 22:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
8"Ha nem vagyok szerelmes akkor viszont nem vagyok túl lelkes és inkább kerülöm de ha mégis odajutok akkor kifejezetten kelletlenül csinálom ..." Olyanokat is le szoktál azért cumizni akit nem szeretsz? Elárulnád, hogy miért?
okt. 14. 23:20
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
11: mert nem sűrűn leszek szerelmes (eddigi majd’ 30 évem alatt csak kétszer) viszont rövidebb kapcsolataim és kalandjaim voltak akiket nyilván azért kedveltem de az más. Nem cumizok le mindenkit azt hozzáteszem.
okt. 14. 23:27
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem isteni mert imádok szopni
okt. 15. 00:28
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
"Nehéz", "Kellemetlen" stb. Hagyjuk már az álszenteskedést. Lányok, örüljetek neki, hogy mindenféle bűntudat nélkül szophattok. :) Én biszexuális férfiként rendszeresen arról álmodtam, hogy egyszer leszophassak valakit, de nem mertem felvállalni. Mindig irigy voltam a lányokra, hogy tőlük még el is van várva a szopás és annyit szophatnak, amennyit csak akarnak.
okt. 15. 00:36
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Jó érzés. Privátot nem kérek.
okt. 15. 00:39
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem rossz, én szeretem. Figyelhetem a pasit közben, tesztelhetem, mi a jó neki, mit élvez és ezt ínyemre van kifigyelni. Jó, hogy a kezemben (számban 😆) van az irányítást, még ha egyébként a domináns férfiakat szeretem is 🙂
okt. 15. 00:44
 17/20 anonim ***** válasza:
33%

Hogy valami hasonlóhoz kössem olyan érzés mintha keményebb kolbász (ételre gondolok, ha túlsült) lenne a számban, csak nem olyan ízű.

Nem kell privi, köszi

okt. 15. 01:34
Online pletyi nőknek
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki valami hasonló méretű dolgon és képzeld hozzá hogy meleg, kellemes " tapintású " és még lüktet is.
okt. 15. 05:54
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
Most miért pontoztatok le? Komolyan tényleg valamihez akartam hasonlítani ami közel áll hozzá. #17
okt. 15. 17:32
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ahogy érzem, hogy megkeményedik a számban és a pasi nyög közben.
okt. 15. 17:33
1 2
Unatkozol? Gyere játszani!

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!