Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Intim szőrtelenítés férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim szőrtelenítés férfi szemmel?

Figyelt kérdés

Srácok! Nyilván ízlés kérdése, de kiváncsi vagyok, ki hogy preferálja a nő megjelenését odalent? Szőrösen, vagy simán?

Meddig oké, ha szőrös? Mennyire hat ki az orális szexre?


Pl. én rávettem magamat az intim gyantázásra, nem bántam meg, és láthatóan párom is örül neki.



2020. okt. 15. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

nálunk teljesen fordított a helyzet: minél több punciszőr meg van hagyva, annál jobban beindít (és a teljesen természetes a kedvencem)

nincs belőle gond nyalásnál, elvégre a nagyajkakon belül nincsen szőr, amúgy pedig izgat, ahogy cirógatja az arcom a dús liget

a számba kerülő egy-két szőrszállal úgy vagyok, mint amikor szex közben az ágy fölé repül egy muslica: szinte észre sem veszem

29F

2020. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Haha :D

Szerencsés az illető, örülök, hogy még van aki díjazza a természetességet.

2020. okt. 15. 14:15
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Csupasz, csik, leszallopalya, minden johet.


Csubakka, meg dzsungelharcos viszont nem adja.

2020. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kissé perverz személyiség vagyok, és egyébként szeretem ha a partnerem úgy érzi jól magát ahogy lenni szeretne, szóval engem felizgat mindenféleképpen, szőrösen, borostásan, vagy teljesen csupaszon is. A lényeg hogy ápolt legyen!
2020. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Csupasz párti vagyok sokkal inkább a punci alakja izgat és kényeztetni is jobb úgy !
2020. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Rövidre ( fazonra) nyírt, vagy csupasz.

Engem kifejezetten zavar, ha a barlang bejáratát csak kifejezett felfedező expedíció után lelem meg.😂

2020. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Én olyan nőre vágyom, aki úgy érzi magát szexinek, ha szőrös a szeméremdombja és soha fel sem merült benne, hogy biztosra kéne menni és felölteni egy olyan külsőt, ami ugyan tökéletesen neutrális, de legalább nem lehet elrontani.

Lehet bármilyen hosszú szőr, ha az koncepcionális döntés, nem pedig igénytelenség az oka.

A szőrt tudni kell viselni.

Mindegy, hogy az arcunkon, a fejünk tetején, vagy a nemi szervünk körül van.

2020. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Azért jó, hogy a szőröset is szeretik a pasik! N
2020. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Szőrös

20/f

2020. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Csak csupasz , fazon, vagy trimmelt. Hosszú szörnél nincs orál.
2020. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!