Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szerezzek neki örömet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek neki örömet?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal, nekem ő az első. Rendszeresen szexelünk, ami általában jó szokott lenni, de mostanában mindig megjegyzi, hogy nem csinálok semmit, csak fekszek. Ami a kapcsolatunk elején tényleg igaz volt, hát szűz voltam, nem volt tapasztalatom, inkább ráhagytam, viszont most direkt figyelek arra, hogy ne ő csináljon mindent, ennek ellenére ugyanúgy mondja. Kértem, hogy mondja el mit szeretne, mit csináljak, de nem mond semmit. Ezzel meg aztán nem tudok mit kezdeni.

Pedig amúgy jókat szoktunk szexelni, mindketten elmegyünk, általában egyszerre, szóval nem igazán értem, miért mondja ezt. Hiába kérdezem.

Szerintetek milyen egy jó nő az ágyban, miket tesz, amivel jobban hozzájárul az élvezethez?



2020. okt. 15. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Mindenkinek más az igénye. Erre nincs általános recept.

Csak ő tudja, hogy mit hiányol. Mondja meg.

2020. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ki próbálhatnátok más pózokat is talán.

Lovagló póznál ő fog inkább csak feküdni.

2020. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 Igaz.

#2 Próbáltunk jópárat, vannak is kedvencek. Lovaglóval is direkt azért próbálkoztam sokat, mert ott ő fekszik, de az a baj, hogy szarok a térdeim xD :'( Egy asztalra kéne ráfektetnem, ahonnan leér a talpam a földre. :D

2020. okt. 15. 23:53
 4/16 anonim ***** válasza:

Vagy akár valami edző padra vagy sima padra talán ha az elég magas.


Misszionárius meg hasonló pózokban max simogatni tudod szerintem ami így hirtelen eszembe jut.

(Vagy lehet azt akarja hogy nyúlj be neki csak fél elmondani :D )


De egyet értek az 1. válaszolóval hogy neki kell elmondania hogy mire is gondol mert nem vagy gondolat olvasó. Ha ennyire nagy probléma csak gondol valami konkrétra.

2020. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért majd ha kiderült meg írhatnád privátba ha nem probléma :D.

Mindig jól jön pár plusz ötlet.

2020. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5 okés :D Remélem egyszer kiderül...

#4 :'D a benyúlós részen jót nevettem. De, sajnos vagy nem sajnos, kizárt hogy azt szeretné. Amúgy igen, misszionárius a leggyakoribb, simogatáson kívül inkább vadulgatni szoktam, kicsit húzom a haját, harapdálom a nyakát, csípőmet is mozgatom, ha elfárad és megáll akkor konkrétan én dugatom magam, nem tudom szebben mondani. :D Közben meg a csiklómat szoktam izgatni, mert anélkül nem tudok elmenni sajna.

Másik kedvenc póz a kutya, de az mindenhogy, legalábbis neki. Na olyankor nem panaszkodik. Olyankor én panaszkodok, mert az fájni szokott. xd

2020. okt. 16. 00:04
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Fenyegesd meg, ha nem árulja el miben kellene fejlödnöd akkor kénytelen leszel mást keresni továbbképzésre. (Hátha észheztér.)
2020. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen ez jó! Fenyegesd meg :) ha meg olyan hülye lenne, hogy nem mondaná el akkor mindig van új nap és új partner :D akkor elsőnek fogok jelentkezni nálad :D :)
2020. okt. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:'D Jó ötlet.
2020. okt. 16. 00:36
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha misszionáriusba vagytok akkor simogasd a hátát, te is mozogj egy kicsit vele együtt. Csókolózz vele közben.


Ha pedig lovalóba vagytok akkor feküdj rá, esetleg csókolozz és úgy mozogj rajta


Nem tudom xD

2020. okt. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!