Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szerezzek neki örömet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek neki örömet?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal, nekem ő az első. Rendszeresen szexelünk, ami általában jó szokott lenni, de mostanában mindig megjegyzi, hogy nem csinálok semmit, csak fekszek. Ami a kapcsolatunk elején tényleg igaz volt, hát szűz voltam, nem volt tapasztalatom, inkább ráhagytam, viszont most direkt figyelek arra, hogy ne ő csináljon mindent, ennek ellenére ugyanúgy mondja. Kértem, hogy mondja el mit szeretne, mit csináljak, de nem mond semmit. Ezzel meg aztán nem tudok mit kezdeni.

Pedig amúgy jókat szoktunk szexelni, mindketten elmegyünk, általában egyszerre, szóval nem igazán értem, miért mondja ezt. Hiába kérdezem.

Szerintetek milyen egy jó nő az ágyban, miket tesz, amivel jobban hozzájárul az élvezethez?



2020. okt. 15. 23:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#11 Igen ezeket csinálom.

De már kaptam egy hasznos üzit, ha beválik a tanács, akkor leírom ide. :) (Na nem a megfenyegetős xD, az csak utolsó opció)

2020. okt. 16. 01:00
 12/16 anonim ***** válasza:

Látom, már kaptál jó tanácsot, de azért megosztom a gondolataimat:


Nekem pl. tételezzük fel, kérdező, hogy velem lennél, nekem nem lenne probléma, ha csak misszionárius lenne. Személyes véleményem szerint nincs is annál gyönyörűbb, mint amikor a takaró alatt, sejtelmes félhomályban, összebújva, testközelben, arcközelben, miközben érezzük egymás combjait, összeér a hasunk, közben csókok, szájrapuszik, gyönyörködés egymás mosolyában, egymás szerelemtől csillogó szemeiben, érezzük egymás leheletét, szerető szavakat suttogunk egymásnak. Tényleg nincs szerintem ettől romantikusabb, meghittebb. Valamelyik tisztelt válaszoló említette példának többek között a hát simogatást. Egyet kell, hogy értsek. Fogalmad sincs, nálam mekkora hatása lenne pusztán annak, ha szeretetteljesen végigsimítanád a hátamat! :)


Elnézést kérek, hogy itt Többes szám-első személyben beszéltem, de a lényeg a lényeg.

2020. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
kevés olyan férfi van aki elmeri mondani a szexuális vágyait. Tegyél például egy bilibcset az ágyad melé vagy mondjad hogy kötözön meg, vagy kérjed hogy fenekeljen el és figyeld meg hogy hogyan reagál. Találd ki melyik testrészed tetszik neki legjobban, lehet hogy a talpad ;) Próbáld ki
2020. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13-as kevés? Akkor szerintem nekem vannak rossz ismerőseim... önmagamat is beleértve. :D Általában pont ez a probléma, hogy túl sok vagyok fantáziavilágilag... :D


Kérdező, mennyire vagy hajlékony? :))

2020. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 öö mint egy átlagos lány. Miért?
2020. okt. 16. 14:04
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert a hajlékonysággal együtt járhatnak extra, nagyon szexi pózok... :))
2020. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!