Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol csajozzak 20 évesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csajozzak 20 évesen?

Figyelt kérdés
Vidéken élek kisebb városban itt nincsenek nagyon lányok, viszont itt van a melóhelyem, (helyben)tehát nagyobb városba ritkán megyek, mert úgy igazából mindent el tudok itt intézni, fogalmam sincs merre lehetne? jöhetne pár ötlet, ki merre szokott?
2020. okt. 16. 08:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Máshol is ennyire kihalt a vidéki helyek és csak szinte nagyvárosban lehet ismerkedni??
2020. okt. 16. 13:07
 12/23 A kérdező kommentje:
Kihaltak*
2020. okt. 16. 13:07
 13/23 anonim ***** válasza:
27%
Oké kérdező, én elengedtem ezt a dolgot, saját magad vagy az akadály.
2020. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
Mások képesek megmozdulni ha valamit el akarnak érni.
2020. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Költözz Pestre...
2020. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%
Bemész a városba és leszólítasz szimpatikus lányokat. Vagy facebookon keresel. Vagy a barátaid ismerősének az ismerősének az ismerősével ismerkedsz :D
2020. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
7%
Én komolyan kérdezem hogy nem tudsz elköltözni? Hát most minek tengődnél egy ilyen helyen?
2020. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%

Vidéken élek, kisvárosban dolgozom és nagyobb városba járok suliba. Én úgy veszem észre -nem biztos,hogy mindenki környékén így van de- vidéken necces ismerkedni, mert itt alapból ismer mindenki mindenkit. Én nem szeretem beengedni a családi életembe a falut. Kisvárosban ha ismerkedsz, ráirogatsz emberekre és felsülsz az is gáz, mert itt is hamar híre megy. Itt általában a közösségi helyeken is megvannak a klikkek, ahova nem igazán tudsz beilleszkedni, ha nem ismernek. Sajnos ez is baj. A nagyvárosokban (vagy nagyobb) a bulizó helyeken szerintem csak egy bizonyos női réteget tudsz felszedni vagy legalábbis megismerni. Kávézóban meg utcán ritkán láttam, hogy valaki csajozott volna, főleg sikeresen. Nálunk nincsenek nagyon ilyen ismerkedős helyek, ahova bátran le mersz ülni idegenekkel beszélgetni vagy ahova nem baráti társasággal jönnek az emberek és van is lehetőség rá. A jelenlegi vírushelyzet mindezt még tovább tudja bonyolítani, úgyhogy én azt mondom, hogy marad az internet. A mi környékünkön ez a helyzet..

21/N

2020. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%
#18-as jól beszél. Manapság kb. sehol nem lehet ismerkedni, egyrészről, mert aki értelmes, érdekes, az már foglalt teljesen érthető módon, másrészről boltban ne, mert vásárol, postán ne, mert ügyet intéz, utcán ne, mert rohan, tomegkozlekedesben ne, mert füles van rajta vagy a mobilba bújik, szórakozóhelyen ne, mert könnyűvérűbe botlasz kb 99%ban, könyvtárban ne, mert olvas vagy tanul. Akkor mégis hol ismerkedjen egy férfi, amikor mindezen tények mellé mégis azt mondják a nők, hogy nyomik a férfiak, mert senki nem kezdeményez náluk élőben, személyesen?! Ezért minek? 😄
2020. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj ki egy társkeresőt.
2020. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!