Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgató számodra a szatén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató számodra a szatén fehérnemű, ágynemű, ruha, lányok, volt olyan párotok, akit ez nagyon izgatott, talán rá is élvezett?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon gerjed a szatén holmikra. Mára én is megkedveltem, kényelmes viselet, a fehérneműk szexik. Szeret rámenni a fehérneműkre, de manapság egyre többször akarja így. Nem zavar, csak furcsállom.

Nektek van ilyen tapasztalatotok? Férfiként, nőként?

35N



2020. okt. 16. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes, selymes, lágy de külön nem izgat. A párodnak ez a fétise ezért dob hozzá neki extra élvezetet. Un. preferált szintű a fétise.
2020. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Úgy érted hogy az ágyneművel szexel?

Lehet hogy én vagyok különleges de ezeket én sose értettem hogy mi a jó abba valakinek hogy hová menjen el.

Engem egy dolog vonzott csak ha a nőbe mehetek el, ha ezt nem lehet akkor mit bánom hogy hova, azt csinál vele a csaj amit akar.

Mint az arcára, hajába meg most ahogy írod az ágyneműre.

Szerintem az ilyeneknek a nők nem adják meg azt ami kell és ezért ilyen félre sikerültek.

Szóval van egy kis defektjük.

2020. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A minőségi szatén ágynemű és fehérnemű abszolút a kedvenc.

De itt ne a klasszikus fényes, csúszós, hideg érzetű pet palackból készült anyagra gondolj, nem az a szatén.

A szatén nem egy anyag fajtát hanem egy szövés típust jelent így ha gyenge minőségű alapanyagból, műszál felhasználásával készítik a szövetet, akkor az eredmény egy csúszós, kellemetlen tapintású anyag lesz.


Maga a pamutból szőtt azaz pamut szatén ágynemű és ruha az egyik legjobb legkellemesebb viselet és nem mellékesen igen borsos ára van.

2020. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszenek,szerintem is tök szexi ès izgató.
2020. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Vannak páran akiket ez izgat, valóban ez is egy fétis.

Párom is ilyen, szereti a selyem szatén fényes ruhákat, rajtam és magán is, természetesen ágyban is, és igen, van hogy a blúzomra hálóingemre élvez rá, persze nem mindig.

2020. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szexi és érzékien szende. Én is izgalmasnak találom, főleg ha egy picit megizzad benne a barátnőm és érzem benne a parfümös hónalj illatát, vagy a nedves punciját.
2020. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!