Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevállaljam ezt vagy sem? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam ezt vagy sem? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb fehérneműmárka, amelynek a tulaja rámírt, hogy jövő héten fotóznák be az új kollekciót és szeretnèk, ha én lennék a modell hozzá. 2 kételyem van ezzel kapcsolatban: a munkahelyemen (állami szféra, pontosabban nem mondanék itt) mit fognak hozzá szólni, a másik, hogy elég csinos leszek-e oda, nem vagyok kövér, csak én magamtól mindenben extrát, a maximumot várom el, a tökéletességre törekszem ès jövő héten fog jönni a "nemvárt"(menstruáció), olyankor mindig puffadok és nem lapos a hasam, valamint a cicijeim is fel szoktak nagyon duzzadni. Másik oldalról nézve viszont jó lehetőség lenne és elég jó kis kiegészítés lenne anyagilag.

2020. okt. 17. 13:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ha beválnék, akkor rendszeresen alkalmaznának az új kollekciók befotózására.
2020. okt. 17. 14:47
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt akkor nem hiszem el, de úgy látszik mindegy mit mondunk. De ha ettől elvonatkoztatunk, én nem vállalnám. Most induló cég, nem tudni mennyire lesz igényes az egész, vagy inkább közönséges.
2020. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem még el, hogy mit tegyek, kértem képeket a fehérneműkről (tényleg ízléses, szép darabok) és holnapig egy kis gondolkodási időt a végső döntésig.
2020. okt. 17. 14:51
 24/25 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a cég létezik és a tulajdonos profilja sem kamu (bár az ismerősök száma még nem hitelesít egy profilt, pláne nem a mögötte álló személy tisztességes szándékait), de ettől függetlenül is elég sok buktatója lehet egy ilyen megkeresésnek. a komoly cégek modell ügynökségeknél a tapasztalt modellek százai között válogathatnak, profi fényképek alapján, pontosan ismerve paramétereiket, referenciáikat, mindent.

miért nem ilyen helyen keres egy cég? vagy annyira kezdők, hogy fogalmuk sincs hogyan kell csinálni a dolgokat, vagy spórolni akarnak a dolgon és sem az ügynökséget, sem a modellt, meg az ő hozzáadott értékeiket nem akarják megfizetni. egyik sem túl jó ajánlólevél. vajon akkor neked mennyire fizetnének korrektül és tényleg olyan jól megérné neked, vagy csak kihasználnák, hogy fogalmad sincs modellként egy ilyen munkáért mennyit kéne kérned?

illetve simán lehet, hogy csak bepróbálkoznak vele nálad (sőt akár melletted még egy csomó másik csinos csajnál is), hátha fotózás közben le is tudják közben udvarolni rólad a bugyit, vagy akár a beugró is lehet, hogy többet is kéne tenned nekik azért, hogy megkapd a munkát. amit egy ügynökségen keresztül szerződött modellel nem annyira mernének megtenni, mert ott van mögötte egy ügynökség, akik ismerik a dörgést, akik ellenőrzik a szerződést, stb. mint mondtad, kicsi, még ismeretlen márka. nincs még hírnevük, amit kockáztatnának vele, bármit tesznek. a tulajdonos FB profilja csak egy a sok millió között. még ha esetleg botrány lesz sem egy nagymúltú cég fog bedőlni miatta.


nagyon sokan próbálkoznak a divat szakmában es annak környékén mindenfélével, kihasználva a divat szakma sokak számára vonzó rejtélyes csillogását, az emberi hiúságot és a sokakban lappangó modell ambíciókat. a sok próbálkozó közt pedig rengeteg a kókler, ügyeskedő és spekuláns. a modell szakmát a nagy számok jellemzik, a nagy tömegben pedig sok féle dologgal lehet próbálkozni, ami a nagy számok törvénye alapján időnként sikerrel is járhat.


hogy a munkahelyeden mennyire lehet probléma egy fehérneműs reklám kampány és mennyire fér bele az értékrendedbe, illetve a jövőbeli karrier terveidbe, vagy mennyire fontos neked egy ilyen élmény, azt neked kell tudnod. ha eddig nem a szépségedből éltél és ezután sem azt tervezed, akkor nem biztos, hogy megéri. pláne rögtön fehérneműs fotókkal indítani. különösen, ha a fent leírtakat végiggondolod, mert még ha minden a legkorrektebb és semmit nem kérnek tőled közben, nem próbálkoznak be nálad, stb. szerinted a kollégáid is el fogják ezt hinni rólad, ha meglátják a fehérneműs képeidet? illetve köztük sem akad majd egyetlen olyan férfi sem, akinek megéri majd bepróbálkozni azt gondolva, hiszen úgyis mutogatod magad fehérneműben, ez is belefér neked, na meg azt gondolva, úgyse tudsz meetoo-zni fehérneműs modell múlttal?

2020. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Na hogy döntöttél?

Amúgy szerintem simán vállald el.. Csak arra vigyázz nehogy véletlenül belerángassnak valami erotikus munkába.

2020. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!