Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lánynak nagyon fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak nagyon fontos az hogy egy fiú jó legyen az ágyban?

Figyelt kérdés
Én még sosem voltam lánnyal, ha béna vagyok benne akkor sosem fog mellettem maradni egy lány sem? Abban a korban vagyok ahol már ritka a szüzesség. Félénk vagyok amúgy is, el sem tudom képzelni hogy egyszer odáig jussak egy lánnyal.
2020. okt. 18. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne azon aggódj, hogy akkor mi lesz. Majd ha ott leszel, akkor úgyis kiderül.
2020. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos,hogy jó legyen az ágyban a pasi.
2020. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senki nem úgy születik hogy lepedőakrobata. Szerintem is kár túlparáni a dolgot, ha értelmes lányt találsz akkor biztos hoyg megértő lesz, ha tapasztaltabb mint te akkor pedig ha nem csak a szexről szól a dolog hanem érzelmekről is partner lesz benne hogy mindent megtanulj.
2020. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki elsőre neadjisten nem úgy nyomja, mint az, akinek évtizedes tapasztalat van a háta mögött, még beletanulhat a dolgokba.
2020. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egy atom tudomány. Az az esélyesebb rá se jönne a másik, ha nem mondod.


De szerintem ne így állj hozzá, hogy azért szexelje és akarj teljesíteni mint munkában, hogy megtartsd a lányt. Inkább legyél kíváncsi és élvezd a szexet a többi meg majd alakul.


Amúgy ha valamihez haaonlítható szerintem ahhoz, ahogy egy zenérw ráhangolódik az ember és élvezi. Nincs itt túl sok módszer. kialakul a vonzalom és megy az egész. csak ne félj nagyon.

2020. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Én hibátlan vagyok az ágyban. A többi férfit leszarom. 🙂
2020. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
A többi férfit leszarom. 🙂 A többi férfit leszarom. 🙂 A többi férfit leszarom. 🙂
2020. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!