Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha egy fiatal pár csak az ágyban szexel?

Figyelt kérdés
Egyedül élnek, nincs gyerek, lakotars stb. Ti a párotokkal az ágyon kívül más helyiségekben is szoktatok csinálni? Ha igen, milyen gyakran és pontosan hol?
okt. 18. 11:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%
Én is “szégyellem magam” de bizony én sem vagyok hajlandó bárhol,bármikor. Viszont hidd el 8 as, sokan vagyunk ezzel így és fiatalok vagyunk.
okt. 18. 12:11
 12/19 anonim ***** válasza:
A kérdező fejével próbáltam meg gondolkodni, amikor megírtam a 8-as választ. Nem hittem, hogy ez nem lesz egyértelmű.
okt. 18. 12:20
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

95%ban az ágyban csináljuk. De volt már példa, hogy együtt fürödtünk, vagy munka elött egy gyorsat lenyomtunk a konyhába.

Lehet maradiak vagyunk, de ez a legkényelmesebb.

28/l 30/f (5éve együtt, azóta így)

okt. 18. 12:26
 14/19 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is csak ágyban tudja elképzelni. Fürdes után este, vagy reggel. De beletörődtem. Nem bosszantom azzal, hogy régen másokkal mennyi helyen szexeltem.
okt. 18. 12:32
 15/19 anonim ***** válasza:
De ha egy párkapcsolat minőségét számodra ilyen mértékben meghatározza az, hogy meg vagy-e rakva időnként a konyhapulton/mosógép tetején/erkélyen/akárhol, akkor miért vagy együtt egy olyan emberrel, aki (egyébként érthető okokból) a kényelmet és a praktikusságot helyezi előtérbe?
okt. 18. 12:40
 16/19 A kérdező kommentje:
Ja nem, én sem csesztetem ezzel a barátomat, csak van, hogy rám tör a szomorúság, hogy el kell fojtanom ezeket a vágyaimat.
okt. 18. 12:41
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Én a bicikli tárolóban is megdugnálak a panel alagsorában. 🙂
okt. 18. 13:04
Rejtvényfejtés ingyenesen
 18/19 A kérdező kommentje:

#15 Azért, mert másban meg tökéletesen passzolunk és nagyon jó ember.

Egyébként talán nem hianyolnam ennyire az extrémebb dolgokat, ha a kényelmes kis ágyban legalább a mennyiség és a minőség meglenne, vagy legalább az egyik.

okt. 18. 13:17
 19/19 anonim ***** válasza:
Szóval nem jó a szex?
okt. 18. 13:27
1 2
Ne legyél egyedül!

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!