Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20éves fiu vagyok. lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20éves fiu vagyok. lassan 3.éve járok, vagyunk együtt a bartátnömmel együtt lakunk stb... szeretem. de akkor miért vágyom ujj pinára? az érzéseimben biztos vagyok de mégis csak más "lányokat" megkivánok és legtöbbször nem csak kivánom... miért?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 05:10
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ujj pina? Az milyen?
2020. okt. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonymousreview60 ***** válasza:
54%
Mert még nem kóstoltál eleget. Alig volt közöd néhány csajhoz, és érdekel, milyen lehet mással.
2020. okt. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az van, amit #2-es írt, vagy egyszerűen ilyen vagy. Az emberek egy részére egész életén át jellemző, hogy időnként (gyakran) megkívánnak másokat is, akkor is, ha jól működik a kapcsolatuk.
2020. okt. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Ujj , az amit az ujjára húz.
2020. okt. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem fog változni. A hűség egy döntés, főleg amikor a szerelem elmúlik, ami mindenkinél elmúlik pár éve alatt. Gondolj bele abba, hogy a férfi minden szívverésével százezer spermiumot termel, a nő pedig havonta egy petesejtet.

Nem igazán lehet ezzel mit kezdeni, hacsak nem akartok nyitott kapcsolatot. Döntened kell, hogy megéri-e vele maradni, de folyton vágyni másra vagy szakítasz vele és összejössz egy másik lánnyal, akivel pár év után ugyanez lesz.

2020. okt. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Mert 20 évesen 3 éve ugyanazt a pinát dugod, ne lepődj meg hogy vágysz az "ujjra"
2020. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Nemem is van párom, mégis új farkakra vágyom.. 🤷🏻‍♀️
2020. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy “ujj” helyesírás tanfolyam se ártana...
2020. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonymousreview60 ***** válasza:

Nem szép, de hasznos a tapasztalatszerzés miatt, ha egyik csajtól a másikig mész. Ebben a korban és még egy darabig. Lecke neked (02:0-tól): https://www.youtube.com/watch?v=3jBhOqFbIVo.

A lényeg, hogy ne fertőzd meg őket, ne ejtsd teherbe őket, és akivel "tényleg" együtt vagy, azt ne csald meg, vagy ha megunod, akkor szakíts, mielőtt továbblépsz.

2020. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!