Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaktól kérdezem: amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem: amikor azzal jönnek egyesek egy szexuális bántalmazás áldozatául esett lány esetében, hogy biztos ő provokálta ki magának a bajt, azt nem érzitek sértőnek/lealacsonyítónak saját magatokra nézve?

Figyelt kérdés
Belegondoltam, és arra jutottam, ha férfi lennék, fel lennék háborodva, amiért azt terjesztik, hogy tőlem nem várható el, hogy képes legyek kontroll alatt tartani az ösztöneimet, ha elkezd velem incselkedni valaki, vagy ha szimplán mélyen dekoltált felsőt látok rajta. Mintha én gyárilag alkalmatlan lennék arra, hogy megüssem a civilizált ember erkölcsi nívóját, vagy nem is tudom. Mégis csomószor abba futok bele, hogy a férfiak ezeket a kijelentéseket a bajtársiasság megmutatkozásaként élik meg.

2020. okt. 20. 12:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
19%
Meglátszik, hogy soha nem voltál férfi. De már jobban tudod, nekik mit kéne érezniük és milyeneknek kéne lenniük.
2020. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen igazad van, kérdező. Én férfiként ütöttem már meg olyan ,,férfit" aki nem bírt uralkodni magán és nem szállt le egy szórakozóhelyen a társaságomba tartozó lányról, tapogatta, próbált alányúlni. Aztán fújhatta a padlón a port, fekve. Egy percig se sajnálom.
2020. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 kisördög1 ***** válasza:
62%
Azok férfiak védekeznek ezzel akiknek nincs kontrolljuk, ösztönlények. A dolog másik oldala viszont az, hogy vannak nők, akik ezzel játszanak, kelletik magukat és élvezik ha felhúzzák a pasikat, aztán szaladnak sírdogálva hogy ők ezt nem akarták és erőszak volt.
2020. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
2. Ezt azért ne keverd össze. Itt most arról van szó, hogy a lány kihívóan öltözködik és viselkedik.
2020. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
33%

Hozzáteszem, én soha nem tennék ilyet, de sokkal szánalmasabb az a női hozzáállás, amit a kérdező képvisel. Szóval csak járjatok alig ruhában és tegyétek, vegyétek magatokat a férfiak előtt, mert ha valami lenne, az az ő hibájuk.

A mai világ, a bulikultúra egyébként is az ösztönök kiéléséről szól. Ez a divat. Amivel én nem azonosulok. Most akkor mit durrogtok ellene? Ez a divat, ez hozzá tartozik a mai világhoz!

2020. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
18%
A mai világban divat a szex, a házasság előtti szex, a tiniszex, a több emberrel egyszerre szex, és mindenféle formája a szexnek. Miért lepődtök meg ezen most? Ez van. Nem tudom, ki csinálta ezt a világot, de aki benne él és ezt képviseli, ezt csinálja, ne lázadozzon ellene, hogy mások is ezt csinálják.
2020. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
11%
Ja, és a kérdésekből tudjuk itt, hogy divat az uszoda öltözőjében a szex, a strandon a szex, a planetáriumban a szex, nyilvános helyen a szex. És aki nem így gondolja, az prűd. Kérdező, te is prűd vagy. Nem veszed észre, hogy ami ellen te lázadozol, az teljesen beleillik abba a világba, amiben élsz. De nem, az a srác nem dughatja meg a lányt, aki teszi-veszi magát előtte, de más nyugodtan szexelhet nyilvános helyen, ha meglátják, úgyse lesz semmi, és aki meglátja, mi van, ha ő erőszakol meg egy lányt? Nem tudom, a dolgokba bele szoktatok-e gondolni, vagy csak kitaláltok mindenféle hülyeségeket és felteszitek kérdésként itt.
2020. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Aki ösztönvezéreltnek nevez egy erőszaktevőt, az szánalmasabb, mint maga az erőszaktevő? :D Wow.
2020. okt. 20. 12:16
 9/33 anonim ***** válasza:
15%
Szeretném tisztázni, hogy én nem tartozom ezen férfiak táborába azonban ez nagyrészt azért lehet, mert teljesen elmosódott a nemi erőszak fogalma. Régebben az volt a nemi erőszak, hogyha egy nőt hazafelé berángattak egy bokorba, lefogták és megdugták. Mostanra viszont már lassan minden nemi erőszak. Hogyha egy nő beleegyezik a szexbe akkor is képes hetekkel később kitalálni, hogy neki amúgy ehhez nem is volt kedve és tulajdonképpen ő meglett erőszakolva. Lassan már egy beleegyezési nyilatkozatot kell aláíratni szex előtt. Ezért ma már én is ha olvasok egy hírt hogy xy-t megerőszakolták én is szkeptikusan állok a témához.
2020. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
A frusztrált hülyék hibáztatják az áldozatot, persze ha a saját ismerősökkel, rokonukkal történne ilyen akkor egyből más lenne a véleményük.
2020. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!