Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim nektek melyik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim nektek melyik az izgatóbb hajszín?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, illetve haj hosszúságot.
2020. okt. 21. 14:59
A kérdező szavazást indított:
Szőke
Barna
Fekete
Vörös
Színes
Platinaszőke ( szürkés árnyalat)
39 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ezek közül a vörös, mivel ők a legritkábbak. 22F
2020. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Én a fekete hajra szavaztam. 👌

34/F

2020. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jól áll az adott arcformához, bőrtónushoz - azaz összességében az adott lánynak.
2020. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Statisztikai szempontból a mindegy vagy egyéb kategória hiánya miatt nem ér semmit az egész.


Ráadásul, a kérdésből nem derül ki, melyik nem hajszínéről van szó. Álalánosan bárkinek a hajszínét kérdezed? Színes alatt, mit értesz, a nem természetes színeket? Mi van az ősz hajjal? Hiszen egyesek elég fiatalon produkálnak ősz hajat, tehát nem csak idősekre jellemző.


Mi az, hogy izgató hajszín? Szexuális izgalomba jön valaki egy adott hajtípustól? Én nem gerjedek be egyiktől sem! Az embert nézem, nem csak a haját! Az összkép a lényeges, nem egyes kiragadott részlet.

2020. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
A természetes vörös, az elég szép.
2020. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Férfiakat kérdezte, illetve a heteroszexualitásról van szó, tehát a nők hajszínére kíváncsi. És igen, a vörös hajra simán ráizgulok.
2020. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ruhával: [link]


Anélkül:

[link]


A szavazatom egyértelmű... Annyit még megjegyeznék, hogy 2019 szeptemberében voltam Skóciában és az Edinburgh-i Vár melletti dombon láttam egy (szerintem helyi, de valószínűleg egy Brit-szigeteki) lányt és olyan éteri volt, hogy azóta se láttam jobb nőt. Kettő lánnyal is voltam azóta, de...


21F

2020. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: legalább azért állig érjen (és akkor nagyon liberális voltam főleg, hogy nekem srácként a mellkasomig ér), és legyen lehetőleg selymes és ápolt
2020. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak összejön három válaszban🤣


(Ruha nélkül:) [link]

2020. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!