Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub férfiak! Milyen cselekede...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub férfiak! Milyen cselekedetekkel szolgáljátok az Úrnőtöket?

Figyelt kérdés

Nálatok ez életvitelszerű, vagy csak alkalmi?

Tudnátok így élni akár egy házasságban is?



2020. okt. 21. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15 éves házasság után úgy érzem,hogy életvitelszerűen űzöm,de ilyen a házasélet.
2020. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rossz üzletet kötöttél.. a börtönből simán szabadul az ember, ez meg kész életfogytiglan. :D
2020. okt. 21. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talpnyalás, lábimádás, puncinyalás, természetesen úgy, ahogyan ő szeretné.
2020. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Életvitelszerűen tudnék egy nő mellett: talpnyalás, lábimádás, nő részéről fizikai alázás érdekes lenne.
2020. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt hozzá hosszabb távon szerencsém sajnos.


Inkább életvitel szerűen szeretném, de alkalmi is rendben lenne.


Tudnék hát!


Kicsit úgy képzelem el, hogy a nyilvánosság felé, illetve komoly dolgokban, általában együtt döntünk, egyenlő felek vagyunk, de az ágyban, hálószobában (illetve ennek bármi nemű kiterjesztésében) a nő irányít. Ez mind oké lenne nekem, izgatna is

2020. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1-esnek igaza van, ez a házasság.

35N

2020. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfi létemre nagyon izgatna, ha olyan párom lenne, aki néha enyhén kényszerítene dolgokra.

Pl. kinyalatná a fenekét, szopatná a lábújait, nyalatná a hónalját.

Ez izgató lenne számomra nagyon, de elvileg nem vagyok sub, de ezek a dolgok izgatnának. Ilyen pici kis kényszerítések. Erős ütések, verések, az már nem.

2020. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit csak akar, már fszt is szoptam mert azt akarta. Pedig nem vagyok biszex, de szeretek ennyire be hódolni neki. Pont az a lényeg hogy megteszem amit nem akarok és szenvedek.
2020. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!