Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme annak,hogy itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alonelyman kérdése:

Mi értelme annak,hogy itt egyesek nőnek tüntetik fel magukat? férfi létükre nőként válaszolnak?

Figyelt kérdés
nem értem ennek mi értelme , feltesz valaki nőknek szóló kérdést majd idiótak fiúként válaszolnak...többen több kérdés alatt már ezt bevallották, de ez még trollkodásnak is gyenge
2020. okt. 22. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nyugika, ellazítsalak? :) 21N
2020. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fiú. Aki nemhiszi járjon utána m. :)
2020. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Mert miért ne alapon
2020. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs más dolguk.Unatkoznak.

Ha egész nap betonoznának meg egyéb becsületes munkát végeznének nem lenne kedvük itt szórakozgatni.

2020. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Miért betonoznánk, ha itthonról is meg tudjuk keresni az összeg többszörösét? Ne viccelj már :)
2020. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Mi értelme annak hogy valakik eleve nőnek feltüntetve magukat írnak ki ismerkedős álkérdéseket várva, hogy a hozzászólókra azonnal privit dobhassanak?

Mi értelme "van itt olyan lány..." típusú ismerkedős álkérdéseknek egy anonim fórumon ami nem igazán az ismerkedésre van kitalálva?

Mi értelme minden nőnek vélt felhasználóra azonnal "szia ismi" típusú avagy kétmondatos primitív privit ráírni?

Mi értelme "véleményeznéd?" típusú privit írni?

Mi értelme egy melegnek nőnek hazudnia magát hogy farokképeket kapjon az illetőtől, vagy szexchateljen mikor a vágyak nem neki hanem az általa küldött (netről letöltött) képeknek szólnak?


Lehetne még sorolni a kérdéseket. Senki sem kötelez arra, hogy itt ismerkedni akarj, ha van elég rutinod akkor kiszűröd ki az igazi nő és ki nem. Nem háborogni kell a világon hanem alkalmazkodni hozzá :)

2020. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Látens homoszexuálisak.
2020. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira szánalmasan ki akarják verni a kis nudlijukat, hogy mindent bevetnek ennek érdekében
2020. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is sokszor meggyanúsítanak, hogy nem is vagyok igazi nő, csak egy kamus pasi. 😅 csak mert általában olyanokat válaszolok, ami kevésbé jellemző a többi nőre (pl szeretem az anált).

De amúgy tényleg vannak ilyen nyomik, és szinte az összes kérdés alá ők írják be magukat nőnek kiadva, hogy de igenis csak a nagy phasz jöhet szóba, legyen a pasi kigyúrt gazdag állat, különben nem állunk szóba vele... 😒 valószínüleg azért, mert ezt a tévképzetet próbálják elhitetni másokkal és ilyen felszínesnek akarják beállítani a női nemet.

2020. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Vagy csak simán trollkodunk.
2020. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!