Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezik olyan ferfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan ferfi aki egymas utan ketszer is eltud elvezni szunet nelkul, vagy ez csak "legenda"?

Figyelt kérdés

Mint no kerdezem,azert mert cheteltem egy fiuval aki azt tudta nekem mondani, hogy o bizony egymas utan tobbszor is el tud elvezni.

Hat enyhen szolva ketelkedtem benne :)


2020. okt. 22. 20:01
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hat mindebki latott mar ilyet csak en nem? :D
2020. okt. 23. 14:52
 22/24 anonim ***** válasza:
27%

Gyors egymásutánban kételkedem, max valami gyorstüzelő...

Nalam kb így fest az "egymas utan"

Az első 5-10perc intenzív dugás.

Második, 30-40perc itt minimum 20 perc pihi, ha nagyon fel tud még izgatni a csaj, akkor iöhet a 3.menet, 30-40perc...

Ez után már puncitól se szopástól nem tudok elmenni, de kézzel még ki lehet 1* verni, viszont intenzíven kell csinállni, szünet nélkül, akkor kb 10perc után el tudok menni... de életemben 1 olyan csajjal találkoztam, aki ki tudta így vetni... jelenlegi barátnőm pl folyton megall... panaszkodik, hogy fáj a keze, vagy megall és kezet cserél, és nem érti miért leszek ettől ideges... hát azert? Meert ha nem képes rá, a francnak próbálkozik... felizgat a semmiért, aztan otthagy hogy magamnak fejezzem be...

2020. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem is megy, állandópartnerrel, ha nincs gumi. Gyorsan újratermelődik és nem válik nagyon érzékennyé élvezés után, így ha nagyon izgat a partner akkor megy. 34/f
2020. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Mr.okos válasza:
Sok gyakorlással mehet. Én kb 3 évig gyakoroltam, most már simán tudok megállás nélkül 2x-3x elélvezni. 30F
2022. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!