Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vettél már elektronikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettél már elektronikus önkielégítőt?

Figyelt kérdés
21 éves hím vagyok. Képtelen vagyok barátnőt szerezni, de most nem ez a lényeg. Amíg nem sikerül, addig szeretnék egy komolyabb "maszturbátort" venni. Olyat tervezek, ami teljesen magától elvégzi a feladatot. Láttam, hogy van olyan, ami makkra való vibrátor. Ilyet vett már valaki itt? Egyébként meg az autoblow 2+-t néztem ki magamnak még, csak az a baj, van 3 féle, és nem tudom melyik lenne jó méret nekem. Nyilván online rendelek, nem akarom, hogy lássanak ki be jönni egy ilyen boltból. Szóval mik a tapasztalatok? Ti milyen dolgokat használtatok eddig?
2020. okt. 22. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó drága de kipróbálnám
2020. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vettem... Csajozok😁
2020. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is, de karantén óta senkivel nem jön össze. Tavaly elég jól ment pedig a tinder, de most semmi. Fizetőshöz nem akarok menni, akkor inkább legyen mű, de tartós...
2020. okt. 22. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit a #2-es hidd el sokkal jobb... Próbálkozás, próbálkozás, próbálkozás - mármint nem "szia dugunk" hanem kommunikáció meg öregapáink módszere az udvarlással. Állítólag hatásos :) ha meg egy csajnál nem jön be akkor majd a következőnél, vagy az azt követőnél - 21 évesen még nem vagy semmiről sem lekésve, de ne állj meg!!!
2020. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem álltam meg. Mondtam, amíg alakul, addig akarok egy ilyet :)
2020. okt. 22. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!