Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik azok a dolgok, amikre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amikre mindenképp érdemes odafigyelni az első szex előtt?

Figyelt kérdés
Az esetleges kellemetlen szituációk elkerülése végett. Étkezésre is gondolok például, de tényleg minden érdekel.
2020. okt. 22. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajtót bezárni, nehogy rád nyisson apád, anyád, kis tesód, nagyi...
2020. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem nem igazan van ilyen. Egyel igyal amennyi jol esik, de az igaz hogy pont kozvetlen eves/ivas utan nem jo szexelni mert vagy az ital lotyog a gyomrodban akar hangosan is, vagy annyira teltsegerzeted van hogy azert nem olyan kellemes. Nyilvan (gondolom alap) hogy elotte tisztalkodj, szortelenits ha lany vagy es szeretnel. Ezenkivul semmi mas nem jut hirtelen az eszembe
2020. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Étkezés: mint szimpla randi előtt, ne akkor tolj be ebédre három adag csilisbabot, meg ne egyél hagymás, fokhagymás kaját.

Amúgy: ápoltság, higiénia, nyugodt környezet hogy el tudja magát mindenki engedni. Ja és vigyél gumit (s tudd is hogy kell használni, ne ott csodálkozz rá először hogy működik - előtte otthon valami olcsóbban próbáld ki hogy kell kibontani, felvenni).

2020. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Vigyázz a memlkasomra, nemrég volt bypassműtétem. Írj privit :) 72N
2020. okt. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

férfiként?

vagy nőként?


egyik tapasztalatom.....

pucsít a nő.

erre előveszek egy törlőkendőt.

erre-te mit csinálsz?

-megtöröllek.

-de ez baba törlőkendő..azt akarod,hogy gyerek illatom legyen?

-.....nem....de mivel utaztál hozzám kb másfél órát,és nem mentél el a fürdőbe tisztálkodni,gondoltam alap,hogy legalább egy törlőkendő.

-erre ne.ezt ne.

én meg magamban,hogy oké de így nem fogok nyalakodni mert behányok.

megdugtam és az életben nem hívtam többet.

2020. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!