Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennek lehet valamilyen jelento...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek lehet valamilyen jelentosege?

Figyelt kérdés
Egy srac amikor mellettem elsetalt tobbszor csak maga ele nezett, mintha nem is lennek ott, utana meg vegul megis rampillant utolso pillanatban.
2020. okt. 23. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán kevés az önbizalma
2020. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor csak észrevett végül. Minden jó, ha a vége jó!
2020. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most az a baj, hogy rád nézett, vagy az, hogy nem? Had tegye, amit jónak gondol. Az ilyen gondolatolvasni akaró csajokat meg kerülje el jó messzire! Boldogabb élete lesz.
2020. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tettszettél neki!
2020. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De akkor miért néz rám alig?

Volt olyan idoszak amikor csomoszor vegigmert meg ilyenek.

2020. okt. 23. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem mert megszólítani.Mielőtt házas lettem volna én is ilyen voltam.Utána meg annyi szitum lett volna,de annyi..Ez van.Talán kacsints rá?Vagy ejtsd le valamidet előtte...
2020. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!