Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudnék olyan nőt találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan nőt találni aki alárendelt és ezalatt elviseli vagy élvezi ha pofozzák,leköpik lepisilik és leis kötik közben?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akinek ezek voltak az igényei de azóta sem találkoztam hasonlóval de szívesen kipróbálnám mással is aztkell mondjam egészen stimulált engem is ez az egész viszont tippem sincs partnert hol találhatok hozzá
2020. okt. 24. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Undorító remélem nem jövök össze levizelt szétpofozott exeddel
2020. okt. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Ird ki facebookra:

#keres

2020. okt. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is volt ilyen csajom.

Szép nagy mellekkel, fodros kilógó ajkacskákkal. :)

2020. okt. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
A legjobbak az ilyen csajok. Meg kell őket becsülni. 🙂
2020. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4es én ezelőtt nem ismertem ezt az oldalát a szexnek aztán végülis meglepően tetszett ha nemis minden de kipróbálni újdonságként ritka
2020. okt. 24. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
A pisi dolog undorító, és szerintem egész más kategória, de a kötözés, pofonok, lightos alázás szerintem ma már mainstream. A fiatal lányok 80-90%-a, akivel dolgom volt az elmúlt pár évben odavolt az ilyesmiért. Szóval pont ott kell keresned, ahol általában partnert keresel.
2020. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rossz próbálkozás. Átlátszó a kérdés.
2020. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is ilyen lányt keresek
2020. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!