Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemzőek a naiv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemzőek a naiv csinos, nagyon fiatal lányok akiket idősebb csúnya férfiként el tudok varázsolni és le tudok fektetni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, naiv lányok mindig is lesznek, de hogy csinosak-e abba már nem vagyok biztos.. Mármint ha egy csaj csinos, akkor a saját korosztályában is kaphat pasit, és nincs rászorulva az idősebb korosztályra.

Engem is csinosnak mondanak a korombeliek(nem dicsekvésként) szóval eszembe sem jut a 40 éves Janival dugni, ha ott van a velem egyidős, vagy pár évvel idősebb pasi akinek bejövök.

2020. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább lottózz.
2020. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂
2020. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Simán el lehet varázsolni őket. Minél gyakrabban látják Szent Istvánt és Deák Ferencet, annál szerelmesebbek. :D Viccet félre téve, van az a réteg, akit pénzzel el lehet varázsolni..
2020. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak ha a pénzed
2020. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok naív lány van, köztük én is az vagyok, de ha már így fested le magad akk az azt jelzi h nincs sok önbizalmad, pedig ha egy férfinek van egy egészséges önbizalma az már fél siker.

22l

2020. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen buktató van csak, az a "csúnya". A csinos fiatal és a csúnya idős, nem "kompatibilis". Többféle kombinációt ki lehetne hozni a kérdésedből, amire igent lehetne írni, de így szerintem nem.
2020. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!