Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a dupla behatolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a dupla behatolás?

Figyelt kérdés

Néhányszor hármasoztunk két pasival, és pedzegették hogy kipróbálnák a dupla behatolást. Kicsit tartok tőle. Az anállal sincs bajom, de a kettő együtt kicsit ijesztő.

Aki próbálta már, le tudná írni hogy milyen?

Akár privátban is válaszolhattok ha itt nem publikus. Köszönöm a segítséget!


2020. okt. 26. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Olyan mint egy csak duplán......... b
2020. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány barátomnak volt benne része. Azt mondta, hogy az elején nagyon feszítő és fájdalmas volt, később már kellemes volt és tudta is élvezni. Nagyon meg lett dugva és az aktus után fájt is a puncija.
2020. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kellő előjátékkal és úgy, hogy előtte mind 2 helyen dugnak külön-külön egyáltalán nem fájdalmas... A feszítő érzés pedig a legizgatóbb...ahogy érzed hogy ugy tényleg teljesen kitöltenek... első alkalmamnál behelyezéskor pár perc óvatosságután már úgy élveztem, hogy már a végére nem is akartam hogy kivegyék... nagyon durván csinálták és jópárszor el is élveztem közben!

24/L

2020. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eleje nagyon rossz, viszont később jóvá változik. Nekem így pl. többször is sikerült orgazmust elérnem. 19/l
2020. dec. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én oda vagyok érte, nagyon szeretem élvezem is, elég könnyen tágulok
2021. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!