Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tönkretették a nőgyógyászok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretették a nőgyógyászok a szexuális életem, valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
1 éve folyamatos folyásom van és viszket belül a hüvelyem. STD a páromnak és nekem is negatív lett. Kenettenyésztésemen bakteriális vaginiózist állapítottak meg, hol kúpot, hogy krémet, hol antibiotikumot kaptam rá (eddig 7 nőgyógyásznál jártam). Kikezelés utáni kontrollon nem talátak semmit a kenetben, de a probléma változatlanul fennáll (viszketés, folyás) Ameddig tart a kezelés nem lehet szexelni. Előtte napi 2-szer szexeltünk általában. Az elmúlt egy évben könnyebb felsorolnom azokat a napokat, amikor lehetett, mint mikor nem. Pedig ugyanúgy kívánom, a poklok poklát élem meg. Életmódot is váltottam, semmi cukor, fehérliszt, természetes mosószereket használok, nem illatosított a wc papírom sem már.

#szex #fertőzés #szextilalom
2020. okt. 26. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy hisztamin érzékeny? Exem ék is állandóan baja volt lent. Ő hisztaminos volt. De lehet h nem függ ezzel össze.
2020. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az.
2020. okt. 26. 18:51
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megyében laksz? Hátha tudnánk mondani fixen jó dokit
2020. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Budapesten élek.
2020. okt. 26. 19:07
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
kaukázusi kefirt próbáld ki , nap 2 et is megehetsz.
2020. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Popsiba nem lehet véletlen? Komoly válasz: tényleg felmerül, hogy életminőség miatt kipróbáljátok, mint alternatíva, ha annak nincs orvosi akadálya.
2020. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szoktam probiotikumot fogyasztani (kefír, joghurt). Aranyerem volt már többször, nem szeretném, ha még az is kijönne megint.
2020. okt. 26. 20:05
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanez a problémám, csak már évek óta tart. Elegem van már, hogy eddig tart az orvosok tudománya, vagy csak leszarják és nem is akarnak segíteni.
2020. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: Van egy kilóméteres hosszú listám a gyógyszerekről amit kaptam, minden nőgyógyásznak megmutatom amikor megyek, erre felírják többször ugyanazt. Hiába mondom, hogy semmi nem változik.

Én sem tudok már mit csinálni, várom veled együtt a válaszokat.

2020. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hasonlóval szenvedtem én is, mindig visszajött a probléma (sőt nekem sebes is lett néha odalent). Aztán kiderült, hogy inzulinrezisztens vagyok és a cukor/szénhidrát okozza a problémát. Amint helyretettem az étkezésem és sportoltam elmúlt a gond:) szerintem érdemes ilyen irányban is nézelődnöd, elég gyakori manapság az IR
2020. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!