Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány rajtam kìvül, akit szintén felizgatnak az igazi hackerek?

Figyelt kérdés
Izgatja a perverz fantáziám egy részét az afféle fanatizmus, hogy a partnerem minden lépésemet nyomon tudja követni 24/7-ben.

2020. okt. 26. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi?
2020. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

ahhoz nem is kell hackernek lenni :)

programozó vagyok, de még annak sem kell lenni, hogy valaki kövessen

2020. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

[link]



Annyira macsó!

2020. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
elolvastam a levelezésed...ja, és ne felejts majd tejet venni, ezt üzenik, mert elfogyott...kutyát meg majd vidd ki sétálni, mert egész nap téged hiányolt!
2020. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3 sztereotíp sz//ság.

#4 nem nyert és nem vagyok ilyen unalmas 😂

#2 😆😈😍

2020. okt. 26. 20:18
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Szia, bocsi nem offnak szánom de engem egy ilyen lány / nő izgatna az tuti, főleg hogy mondjuk a kezdet kezdetén nem is tudnám róla hogy milyen skillekkel rendelkezik.
2020. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6 Hmmmm :)


Ááhhh túl nagyot lehet koppanni 😅 minimum ismeret kell, hogy megérje a fáradozást...nem?

2020. okt. 26. 20:40
 8/21 anonim ***** válasza:
17%

Zárd el a csapot rendesen a fürdőben. Látom, hogy csöpög.

32,75 F

2020. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ha màr 'betrollkodtok nekem ide' lehetne egy ici-picit reálisabb és fantáziadúsabb a reakciótok. (Tisztelet a kivételnek.)


Sokan sokféle perverzióval vagyunk megáldva/átkozva.

(És még csak el se kezdtem...de el se akarom, mert akkor elsiklotok az eredeti kérdésem lènyege felett fiúk-lányok).


A hackelést meg nem Kali Linuxos 5perces tutorial leselkedős' "noob" szinten értem.

2020. okt. 27. 01:03
 10/21 anonim ***** válasza:
7%

srácok ezek nagyon gyengék voltak :D legalább fogalmatok lenne arról, hogy mire képes 1 hacker


nézzétek meg pl a Snowden filmet vagy valami hasonlót ami kicsit megmutatja mire is lehet képes valaki aki megfigyel 1 személyt :D


plusz egy hacker is arra képes amire az eszközök, a csap csöpögését és a kutyát max kamerán keresztül lehet, vagy intelligens lakásban, ha van nyomásmérő vagy bármi eszköz ami jelezheti (de egy egyszerű nyomásmérő nem fog neked csöpögést jelezni, ahhoz komolyabb kell)


trollkodjatok a telefonnal, kamerával, anyuka telefonjával :D

vagy pl azzal, hogy máskor hajtsa le a laptopot mielőtt levetkőzik :D de nyugi a képeket nem rakjuk fel a netre :D

2020. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!