Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden fiú megharagszik, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú megharagszik, ha egy lány nem cuppantja le őt az új kocsijában?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és van egy fiúbarátom, csak barát, aki most vett BMW-t használtan és kivitt kocsikázni. Tudtam mit akar tőlem, mert megis álltunk egy elhagyatott helyen, de nem adtam meg neki és most vissza sem ír Messengeren. Tetszik az autó és a pasi sem csúnya, de nem vagyok ri..nc 😑 Csak szerelem és bizalom után vagyok képes lefeküdni valakivel.


Miért ilyenek a fiúk?? 😑



2020. okt. 27. 08:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂 Ezen jót nevettem, köszi
2020. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Egy 20 éves agyonhasznált bmwt vett amit 2 ezer ft er szokott tankolni igaz? Es melle narcisztikus szemelyisegzavara van. Biztos nagyon szexi fiu lehet
2020. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem,a normális fiúk nem haragszanak meg ezért.
2020. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A frusztrált fiúk haragszanak meg ezért. Ez az a típus hogy a féklámpát se használná,ha nem lenne dirrektbe kötve.

Ja igen. 1995 az évjárat,és a benzin számla is. Ez jóó.

2020. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valami kirohadt, kályhahacsövet mint kipufogót alkalmazó, embléma hiányzik kiselejtezett 22 éves E34et importált be Németországból és arra veri, mint nálunk a helyi hülye gyerekek. Tiszta vicc, már rég kiment a divatból, hogy a németek által lerugdalt, agyonhasznált BMWket hozzák befelé. A srác és a hozzá hasonlóaknál még be van akadva ez a lemez. 😄

Jól tetted kérdező. Nem ribi vagy.


Egy örök sport Opeles.

2020. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak barátot minek is cuppantanál le?

Egyébként meg nyaljon ki ő, ha akar valamit. Nem vagy te a Máltai Szeretetszolgálat.

2020. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom a bmw vel mint markaval, de az ilyen hulyegyerekek tenyleg gaz autokkal vaganykodnak
2020. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert vett egy kocsit,azt hiszi olyan menő lett,hogy egyből ugranak rá a csajok.
2020. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátkozom hülyegyerekekkel, így azok idióta elvárásai sem találnak el. Egy haverom a céges sport bme-jével vitt el csapatni, nagyon jó volt;)) - a srác meg meleg, lehet, hogy csak emiatt nem mozdult rám?🤔🤣
2020. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
*bmw, nem bme ... bocsi😊
2020. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!