Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Voltatok már úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Voltatok már úgy megd*gva, hogy alig tudtatok lábra állni esetleg ájulás közeli élmény?

Figyelt kérdés

Azt éreztétek,hogy most tényleg nagyon elbántak veled.

Ha igen akkor kb mekkora méretűvel volt?


2020. okt. 27. 09:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként milyen kell legyen a dugás, hogy ezt érezzétek lányok? Sok ideig kell tartson, nagyon intenzíven, vagy inkább érzelmes, szenvedélyes legyen?
2020. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
32%

Uuh iigen volt. Mikor már lábra tudtam állni, akkor meg remegtek a lábaim mint a kocsonya.

A férfinek 18 cm-es farka volt, de sztem nem a mérete számított, hanem a technikája.

22l

2020. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

#11

Egyik sem. Inkább ütemes, intezívebb legyen, pár póz váltással, de ne tartson órákig, mert az már inkább fájdalmas a végén minthogy kellemes érzés legyen.


#12 voltam

2020. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
63%

Igen, rendszeresen 4 éve. 19 körúli a mèrete. Nagyon lassan, érzèkien kezd, húzza az agyam, akikor màr megőrülök hogy tolja belém akkor kezdi el finoman, ahogy egyre inkàbb èlvezem egyre durvàbb és kemènyebb lesz. A vègèn màr nem vagyok ura a testemnek, hagyom hogy történjenek a dolgok.

Utàna kb azt se tudom hol vagyok. Kell fèl óra míg ki tudok kelni az àgyból.

40N

2020. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenkinek 18-19 a mérete a nők szerint. Vicc. Szemmertek tragikus nálatok, mindenki tudja. Vagy vonalzóval mentek oda? Legtöbb pasi úgy ráhazudik 2-3 centit minimum, mint a huzat.

Nekem 15/4.5, de én legalább tényleg rommá qrom a barátnőmet. Mondták, éreztem rajtuk és vissza is hallottam. 🙂

2020. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
64%

15

Na pont az ilyeneket kerülöm. Aki dicsekszik azzal hogy rommàkurja a nőket. Ismerem ezt a fajtát, figyelmetlen, érzèketlen, nyomja ész nélkül és közben azt hiszi mekkora király. Nem érti meg hogy nem jó amit csinàl mert ő jobban tudja mi a jó nekem .....

2020. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
38%

#15

Nekem jó a szemmértékem, és azért egy 18 cm-es pénisz nem olyan kicsi h ne lehessen látni a különbséget egy 15 és egy 18 cm között, de az sem érdekel ha a férfi hazudott 2-3 centit a farkáról.A lényeg h nagyon jó volt a technikája, és szépen felépítette az egészet. ( lehet h számodra ez ismeretlen)

És nem így kezte h mekkora a farka, és h mindenkit rommá kúr, mert azt tudom h az ilyennek csak a szája jár, és csak ő hiszi magáról h mekkora isten az ágyban.

2020. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Én is felépítem az aktust. Gyengébbek kedvéért, a rommá qrom alatt azt értem, hogy fejlett szexuális kultúrát mutatok be, a hölgy élvezetére koncentrálva, hogy maximális kielégülése legyen. Nem az agyament, eszetlen reszelést értem alatta. De hát nektek csak az jut eszetekbe. Vajon miért?

#15

2020. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
40%
Szinte minden alkalom ilyen. 18 cm
2020. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
Végre őszinte válaszok és nem 13cm meg ilyenek. Ilyen élményt csak nagy mérettel lehet okozni. Nem véletlenül a nagyot szeretik a nők. Az sokkal jobb, mint egy átlagos vagy kicsi.
2020. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!