Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/nők! Eddigi életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/nők! Eddigi életetek során hány férfival szexeltetek? Életkort is írjatok!

Figyelt kérdés

Mielőtt kérdeznétek, hogy miért érdekel.. Csupán csak kíváncsi vagyok erre...

Köszi előre is..


*.*


2020. okt. 27. 10:26
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

11

28L

Van olyan 30 éves barátnőm, aki már 100-on is túl van, és nem szégyelli. Miért is kéne?

Igazából ha nem lenne barátom, én is szeretnék kísérletezni, de ahhoz nem vagyok elég vakmerő, hogy Tinderen összejöjjek egy vadidegennel. Akikkel eddig lefeküdtem, azokat mind ismertem már egy ideje. Volt köztük nálam 10 évvel fiatalabb, és 30 évvel idősebb is, de a maga módján mindegyik nagyon szép élmény volt. Persze lehet, hogy csak szerencsés vagyok.

2020. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 30, 50 éves koromig.
2020. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

8

25 l

2020. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!