Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet extra nagy játékot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet extra nagy játékot venni? Úgy értem Budapesten?

Figyelt kérdés
Meg nem ciki ha bemegyek egy szexshoppba és kérek jo nagy műpéniszt??
2020. okt. 27. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
És akkor mivan? Én vettem már szexshopban szexi szerepjátékhoz való fehérneműt is. Szerintem azt hitte az eladó csaj, hogy magamnak veszem. :D Pont nem érdekel.
2020. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rendeld meg kintről. Jobban jársz vele anyagilag az tuti. Itthon ugyanazt kapod meg amit kintről megrendelsz.csak kint negyed áron van.
2020. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt nem is tudtam !

Hogy olcsóbb!

Volt már de azt rendeltük ,de most ugy gondoltuk inkább bemennék és megnézném milyenek vannak,és ami megtetszik már veszem is!!

2020. okt. 27. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Diamond szex shop... hatalmas üzlet a Keleti pályaudvar mellett van és az eladók is teljesen természetesen kellemetlenségek nélkül mindenben szívesen segítenek... imádok oda betérni. Már legalább vagy 6-7 játékszerem ott vásároltam :)

24/L

2020. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendeld meg neten
2020. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 varazslo77 ***** válasza:
Bemèsz a szexshopba kinèzed melyik tetszik ès megrendeled a neten diszkrèten kiszálítják.
2020. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4# es válaszoló jól írja én pasiként is szeretek körbe nézni ott. Többször megfordultam ott egyedül vagy barátnőkkel, hatalmas választék, kedves, segítőkész eladók.
2020. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

#6

Szerinted akkorát venne, ami nem fér el a táskában, hanem kell egy furgon, hogy szállítható legyen? 😂😂😂

2020. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!