Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, akiknek nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akiknek nincs hüvelyi orgazmusotok! Hogy, mitől tudtok elmenni szex közben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ami a behatolástól kezdődően történik.

Úgy tudom, a legtöbb lánynak nincs hüvelyi orgazmusa, szóval a ki-be mozgás nem elég.

A partneretek izgatja közben a csiklótokat? Vagy olyan pózban csináljátok, ami stimulálja a csiklót is? Milyen technikával tudtok közben elmenni?

Vagy előtte/utána külön intézi a partneretek?



2020. okt. 28. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem előtte vagy utána szoktuk összehozni. Kétszer ugyan összejött aktus alatt is, de iszonyat nagy koncentrációt igényelt részemről, nehéz volt, nem érte meg, pont emiatt nem tudtam rendesen kiélvezni a ki-be részt, amit amúgy imádok. Szóval az én kérésemre inkább szex után oldjuk meg, úgy a legjobb.
2020. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nalunk is szex utan, ha elotte van akkor erzekeny lesz es faj az egyuttlet.. Ha kozbe, akkor muszaj magamnak csinalnom, o meg a popsimba dugja az ujjat.. Imadom, de tul sok fele kell figyelni ezert inkabb szex utan "kezelesbe vesz" :)
2020. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2020. okt. 28. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Szex előtt kézzel izgat a párom, vagy szájjal és olyankor több orgazmusom is van.
2020. okt. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
a legtöbb lánynak van hüvelyi orgazmusa és annak is lehet később, akinek kezdetben nincs.
2020. okt. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

#5

Te vmi újat tudhatsz mert szinte az osszes felmeres amit ennek kapcsan vegeztek ellentmond ezzel...

2020. okt. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Kerdezo:

Kulso izgatassal behatolas kozben szinte minden alkalommal elmegyek kiveve ha a parom hamarabb elmegy, vagy mar elotte elelveztem nyelvtol.

Forditott lovaglo, oldalrol (kiskanal nagykanal), kutyapoz mind alkalmas a csiklo izgatashoz. Partnerem is csinalja de nekem egyszerubb ha en kontrollalom. Ha nagyon nehezen jon igy ossze kell egy vibrator, az megkonnyiti mert nem farad el a csuklo, konnyebben befer helyekre (pl hason fekve pasi hatulrol szuper tud lenni a szex).

2020. okt. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Saját tapasztalomról beszélek. Ritka az olyan nő, aki nem tud hüvelyben elélvezni, akárki is méri fel ezt. Csodálkozom, hogy vannak olyan kutatási eredmények, amelyek sehogy sem akarnak találkozni a hétköznapi tapasztalattal és fogalmam sincs ennek mi az oka. Csinált már valaki ilyen felmérést?
2020. okt. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Nekem személy szerint szükségem van a csikló ingerlésére is. Leggyakrabban már az előjáték közben, rövid idő alatt elélvezek a nyalástól. Ezután aktus közben misszionárius pózban van, hogy elég a csiklóinger, az a dörzsölődés, amennyi ott van, egy újabb orgazmushoz. Ha nem, akkor ebben a pózban a partnerem pl. feltérdel közben, és így hozzáférek a csiklómhoz, és tudom ingereleni vagy akár ő is. A harmadik orgazmus is jön ezután kutyapózban, ahol szintén tudom a csiklómat inegerelni. Vagy ebből a pózból felegyenesedve szintén akár a partnerem, akár én magam. Ilyenkor izgat az is,hogy jó mélyen bennem van, a fenekemhez is hozzáér, a csiklómat is tudom izgatni, ő pedig a melleimet, fenekemet tudja közben markolászni.. szóval ha nem is hüvelyit, de hatalmas élvezetet tud ez kiváltani.

Lovaglópózban csikló külön izgatása nélkül, egy jó nyalás után simán el tudok élvezni. Ott elég a csikló inger, amit maga a póz és a "vágta" ad. 😀

2020. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

#8

A te sajat tapasztalatod nem tükrözi a valosagot ertsd mar meg. Statisztikailag a bok elenyeszo szamanak van csak behatolastol orgazmusa. Ráadásul semmit nem ad hozzá a beszélgetéshez a kerdezo kifejezetten tippeket ker nem egy megmondoembert h marpedig igenis lehet hubelybol elelvezni.

2020. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!